Inferno Gaming - www.infero-gaming.com

Započeo ... Blend ..., April 13, 2011, 22:08:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: SoNNix poslato April 15, 2011, 10:55:42 PRE PODNE
Citat: Forbs poslato April 15, 2011, 10:55:00 PRE PODNE
Da vam vijerujemo da je mod račen od nule a ni za logo ste niste potrudili. Skinuli ste .psd i modoficirali...

kako mos tako rec,pa nisi ga ni vidio!!
Å¡uti molin te
i pristani spamat naporan si -.,-


Citat: Forbs poslato April 15, 2011, 10:55:00 PRE PODNE
Da vam vijerujemo da je mod račen od nule a ni za logo ste niste potrudili. Skinuli ste .psd i modoficirali...
Ajde, prosvjetli me. Kad si toliki gospodin ti mi reci sta smo radili i sta cemo radit.
Otvori svoj community i pricaj mi.
Poslednja Izmena: April 15, 2011, 11:54:08 PRE PODNE od [InfernoGaming]bl3nd.php










SoNNix

Citat: [InfernoGaming]bl3nd.php poslato April 15, 2011, 11:53:07 PRE PODNE
Citat: Forbs poslato April 15, 2011, 10:55:00 PRE PODNE
Da vam vijerujemo da je mod račen od nule a ni za logo ste niste potrudili. Skinuli ste .psd i modoficirali...
Ajde, prosvjetli me. Kad si toliki gospodin ti mi reci sta smo radili i sta cemo radit.
Otvori svoj community i pricaj mi.

da stvarno jbt,govoris o necemu,a nemas ni pojma kako izgleda i kako je napravljaneo

I sad jos reci da nisi postao u temu samo radi pisljivog jednog posta, sa kojim ces povecati svoj broj postova i svoj rank na forumu. Mislis da ces tako nesto postic ??
E neces.










Sretno vam... Samo da pitam, zasto ovo nije postao BDota nego ti? Ma nema veze, samo sam znatizeljan, bilo bi mi draze i nekako bi mi to bolje izgledalo da je dota to objavio (ne mislim da uredjenje posta nego kao korisnik)... Ma, sretno vam ;)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Citat: BestOne.exe poslato April 15, 2011, 12:06:00 POSLE PODNE
Sretno vam... Samo da pitam, zasto ovo nije postao BDota nego ti? Ma nema veze, samo sam znatizeljan, bilo bi mi draze i nekako bi mi to bolje izgledalo da je dota to objavio (ne mislim da uredjenje posta nego kao korisnik)... Ma, sretno vam ;)
Pa i ja mislim da bi izgledalo bolje, ali on nema vremena skola, odmor skriptanje. Na prvom mjestu mu je RL a kasnije tek nesto sto nije vezano za RealLife.










black_dota

Citat: [RTV-TDM] BestOne.exe poslato April 15, 2011, 12:06:00 POSLE PODNE
Sretno vam... Samo da pitam, zasto ovo nije postao BDota nego ti? Ma nema veze, samo sam znatizeljan, bilo bi mi draze i nekako bi mi to bolje izgledalo da je dota to objavio (ne mislim da uredjenje posta nego kao korisnik)... Ma, sretno vam ;)
Zato sto ja nisam jedini owner, ja sam glavni skripter i owner, inace kreator IG-a.