AutoSalon BalkanFamily-a!

Započeo Troyanac, April 18, 2011, 20:09:54 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo autosalon BF-a:

Kada dodjete ima jedno auto, priblizite se auto, kucate /autosalon i onda tipkama "a" i "d" vi birate novo auto (imaju skoro sva auta). Kada zelite kupiti auto pritisnete "F" ili tipku "Enter". A ako zelite izaci, pritisnete "Space" ili "Shift". Ako nemate dovoljno para on vam kaze "Nemate dovoljno novca za ovaj auto, on stoji npr. 500000$.

Slike:



Nadam se da vam se svidja :)






Citat: Bloomer poslato April 18, 2011, 20:13:53 POSLE PODNE
Lijep je ovaj Ivex OwnerShip  :D
haha Slazem se  :D
btw ajde za trud neka 10/10  :D

Mogli ste neki ulaz il neki pravi salon iskriptat, da na nesto lici.
Al et... 6/10

Lepo je....


Citat: elDar. poslato April 18, 2011, 20:25:37 POSLE PODNE
Mogli ste neki ulaz il neki pravi salon iskriptat, da na nesto lici.

Jebes kopirke kad neznaju kopirat :D

Ivex OS

Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: мσмαк. ^ [5] .pwn poslato April 18, 2011, 21:01:54 POSLE PODNE
Malo kopirate, a ?!

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=21636.0

Ne kopiraju od tebe vec samo koriste Ivexov system vozila koji je postavljen za download ovde na balkan-sa:mpu.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [BU]Gotti[S15] poslato April 18, 2011, 21:03:36 POSLE PODNE
Citat: мσмαк. ^ [5] .pwn poslato April 18, 2011, 21:01:54 POSLE PODNE
Malo kopirate, a ?!

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=21636.0

Ne kopiraju od tebe vec samo koriste Ivexov system vozila koji je postavljen za download ovde na balkan-sa:mpu.

Moja greška, zaboravio sam na to.

A ti, BF Frankie, mogo bi onda navest da koristiÅ¡ FS  ;)
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265


Mikic95

Lijepo, ali nije vaÅ¡e "djelo"  . 7/10.

Hawks mi smo barem ostavili credits-e , a ne kao ti , ti unajmujes hakere da ti hakuju neki gm i onda sve uzimas iz njega kao sto si nama uzeo bio , i zato cuti tvoj mod je iz svakog moda kopirano

Mikic95

Citat: SteeL poslato April 19, 2011, 10:31:07 PRE PODNE
Hawks mi smo barem ostavili credits-e , a ne kao ti , ti unajmujes hakere da ti hakuju neki gm i onda sve uzimas iz njega kao sto si nama uzeo bio , i zato cuti tvoj mod je iz svakog moda kopirano

Ja ? Hakeri ? hahaha, sanjaÅ¡ ... i kakav ja to mod imam   ???

Citat: SteeL poslato April 19, 2011, 10:31:07 PRE PODNE
Hawks mi smo barem ostavili credits-e , a ne kao ti , ti unajmujes hakere da ti hakuju neki gm i onda sve uzimas iz njega kao sto si nama uzeo bio , i zato cuti tvoj mod je iz svakog moda kopirano

Omg hahahah sta sve neces cuti ovdje na ovom forumu

PS:Hawks iskuliraj ga ;)