Sve sto se tice skole[smesno]

Započeo SteXi.ılllı., April 17, 2011, 20:36:45 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

skola je kao vremenska prognoza xD

Nekad vam odgovara nekad ne..
jel tako?

Citat: yamaha poslato April 18, 2011, 13:46:49 POSLE PODNE
Baš smiješno,samo ne vidim razlog zašto mrzite školu pa se tako šprdate.

A ti je kao voliš? Možda ako si je završio,ali nešto i nisam siguran da je voliš ako još uvek ideš u nju.




Postoji milion razloga zašto učenici ne vole da idu u školu,moji su,na primer,to što ustajem u 6h i u 7h mi počinju časovi..To što,iako sam upisao ekonomsku školu,moram da idem u zgradu specijalne škole i tamo se trudim da udovoljim deci sa specijalnim potrebama (zemljotres nam je uništio matičnu školu)...To što profesorima nikad nije dosta,što nas teraju da znamo svaku sitnicu jer smo najbolje odeljenje...To što ne mogu da postignem to što profesori traže jer časovi traju 25 minuta...To što nemam veliki odmor,i još mnogo toga. I sad neka mi neko kaže da je ovo normalno i da bih trebao da volim školu? -.-


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


cristiane

ZavrÅ¡io sam nažalost,Å¡to se tiče osnovne i srednje.Da nije Å¡kole ne bi bili pismeni da ne nabrajam Å¡ta sve ne bi znali,prema tome ne vidim razlog zaÅ¡to bi se Å¡prdali.JoÅ¡ uvijek ne razumijete da su Ä'ačka doba najbolja,al nekada ćete shvatiti.
Nije da volim školu,al jednostavno imam želju da što više imam znanja tako da ću se školovati dokle god mogu.