eRepublik - Novi svet

Započeo Gotti747, April 10, 2011, 10:18:34 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav,

ovim putem bih hteo da vam predstavim jednu igricu koja se zove eRepublik. eRepublik je simulacija stvarnog zivota, mozete biti obican radnik, novinar, politicar, vojnik, vlasnik kompanije itd.

Novinar:

Preko svojih novina mozete izvestavati o najaktuelnijim desavanjima na frontu, o politickoj sceni, praviti tutorijale itd, medalja koja se dobija kada skupite 1000 pretplatnika je Media Mogul

Politicar:

Kao politicar mozete voditi svoju zemlju do samog vrha, mozete postati predsednik strane, predsednik drzave, clan kongresa (kongresmen), biti u glavnom odboru neke stranke itd. Medalje koje se dobijaju oko politike: Congress member, Country President.

Vojnik:

Kao vojnik mozete postati clan neke vojne jedinice, mozete braniti svoju drzavu i putovati po eSvetu ratujuci u interesu svog saveza. Trenutna 2 najveca saveza jesu: Phoenix (Srbija, Madjarska, Rusija, Makedonija, Brazil itd.. i EDEN (Hrvatska, Amerika, Kina, Spanija, Kanada itd..

Trenutna karta eBalkana:

http://i51.tinypic.com/2a7g40n.jpg

Trenutna karta eSveta:

http://i54.tinypic.com/szy6ht.jpg



mrzi me da objasnjavam vise, jednostavno prikljucite se i uverite se u kvalitet igre, pomozite svojoj eDrzavi da postane najbolja:

Link za registraciju:

http://www.erepublik.com/en/referrer/c1n1kzz





(ako jos neko igra i hoce da njegov referrer link bude ovde neka mi posalje PM sa linkom)



Poslednja Izmena: April 10, 2011, 10:23:25 PRE PODNE od [BU]Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

kako da se regam ?? jel moram racun potvrdit preko emaila ???

nisam siguran, odavno sam se registrovao, pre vise od 2 godine

nije tesko, prikljuci se ;)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

e evo jesam moguli se novci slat os mi poslat malo :D


EDIT: Aj mi daj svoj MSN
Poslednja Izmena: April 10, 2011, 10:54:54 PRE PODNE od Dexter

nemam msn, a kada se registrujes dobijas 5 golda koliko i ja nemam sada jer sam se vratio igranju posle godinu dana ;)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Aaa kakko da osnujem vlastitu kompaniju ?

Evo i ja sam se prikljucio da vidim kakva je igra
Nick: DoubleZeroSeven

Polako jos nisi ni razumeo sve mehanizme igre a vec bi kompaniju da osnujes,

kompaniju nisam nikada ni ja imao ali nije jednostavno, imas da kupis license za prodaju produkata u raznim drzavama i ostale stvarcice vezane za ekonomiju koje ni ja ne razumem ;)

eXtreme: hvala na registraciji, nadam se da ces ostati aktivan, imam samo jedno pitanje, koliko si Golda dobio ? Tj. jel se i dalje 5 dobija pri registraciji ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

ok, ako vam treba neka pomoc pitajte  8)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [BU]Gotti747 poslato April 10, 2011, 13:07:34 POSLE PODNE
Polako jos nisi ni razumeo sve mehanizme igre a vec bi kompaniju da osnujes,

kompaniju nisam nikada ni ja imao ali nije jednostavno, imas da kupis license za prodaju produkata u raznim drzavama i ostale stvarcice vezane za ekonomiju koje ni ja ne razumem ;)

eXtreme: hvala na registraciji, nadam se da ces ostati aktivan, imam samo jedno pitanje, koliko si Golda dobio ? Tj. jel se i dalje 5 dobija pri registraciji ?
Dobio sam 0  :D

zaposli se, radi i treniraj, ratuj.. i zaradices ;)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

jao dobra igra al je neznam igrati :S

Kako ne znas?

Idi na Market > Job Market > nadji tu posao, odradi

imas sa leve strane ispod avatara misije sta trebas da odradis, u principu igranje ove igre vam trazi 5 minuta, da ratujete, nahranite se, trenirate, odradite posao... Ali moze biti mnogo zanimljivo ako se na mibbit kanalu aktivirate, udjete u neku politicku stranku, vojnu jedinicu itd.. angazujete se negde :P
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


U pocetku se ucis, prilagodjavas na igru, upoznajes eSvet, igrace. Kasnije se uclanjujes u stranku, ratujes, osnujes svoju stranku ili kompaniju. Budes biznismen,

novinar ili politicar, kandidujes se na izborima, postanes kongresmen, ministar, predsednik. Zanimljivo je, samo dok shvatis. Imas mibbit chat, pa tamo trazi i pitaj

sta ti treba, pomocice ti... Pozz