Skripter sam...

Započeo Ghost, April 11, 2011, 20:34:18 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako skriptam za 1340 tj Vlasnika mogu iskriptati sve jednu komandu ok bas ne sad sve ali vecinu i imam svoj sopstveni mod koji sam puno editovao ko oce morace mi dati gp tj e-mail i pass zato sto moram uvek ubacivati noviji mod ako nesto stavljam novo u mod ko oce da me add na facebook Milan Ronaldo Bukumirovic pozz  >:( >:( >:( :D :D

Hahahha ako skriptas da dobis admina onda znamo da si jako dobar skripter :D

Citat: Ghost poslato April 11, 2011, 20:34:18 POSLE PODNE
Ovako skriptam za 1340 tj Vlasnika mogu iskriptati sve jednu komandu ok bas ne sad sve ali vecinu i imam svoj sopstveni mod koji sam puno editovao ko oce morace mi dati gp tj e-mail i pass zato sto moram uvek ubacivati noviji mod ako nesto stavljam novo u mod ko oce da me add na facebook Milan Ronaldo Bukumirovic pozz  >:( >:( >:( :D :D


Ovo vam je jedan lazovcina... i prevarant..nezna on nista...da scripta...zna samo da krate ftp ..itd..bolje da nepricammm


Dajte mu BAN to je najveci kradljivac na svetu i lazov.. -_-"

Ako si ti skripter ja sam Chuck Norris  :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Nikola_Hawks poslato April 11, 2011, 20:38:40 POSLE PODNE
Citat: Ghost poslato April 11, 2011, 20:34:18 POSLE PODNE
Ovako skriptam za 1340 tj Vlasnika mogu iskriptati sve jednu komandu ok bas ne sad sve ali vecinu i imam svoj sopstveni mod koji sam puno editovao ko oce morace mi dati gp tj e-mail i pass zato sto moram uvek ubacivati noviji mod ako nesto stavljam novo u mod ko oce da me add na facebook Milan Ronaldo Bukumirovic pozz  >:( >:( >:( :D :D


Ovo vam je jedan lazovcina... i prevarant..nezna on nista...da scripta...zna samo da krate ftp ..itd..bolje da nepricammm


Dajte mu BAN to je najveci kradljivac na svetu i lazov.. -_-"
Sta ti stvarno mislis da ce mu neko dati podatke od game panela?
Dobro ima debil to jest, al svako ko I MALO ima mozga zna da je ovo zajebancija jer po imenu mozes vidjeti da je neko dijete
pazi samo Ronaldo, haha

Citat: [BU]Gotti747 poslato April 11, 2011, 20:40:13 POSLE PODNE
Ako si ti skripter ja sam Chuck Norris  :D

gotti ovo je Marko Vujic..znas ga i sam.  >:(

Citat: Ghost poslato April 11, 2011, 20:34:18 POSLE PODNE
Ovako skriptam za 1340 tj Vlasnika mogu iskriptati sve jednu komandu
Bravo za tebe -.-"
Citat: Ghost poslato April 11, 2011, 20:34:18 POSLE PODNE
ok bas ne sad sve ali vecinu i imam svoj sopstveni mod koji sam puno editovao
Ne znaš ti ništa, samo si ubacivao ove tutove sa Balkan SA:MP-a!
Citat: Ghost poslato April 11, 2011, 20:34:18 POSLE PODNE
ko oce morace mi dati gp tj e-mail i pass zato sto moram uvek ubacivati noviji mod ako nesto stavljam novo u mod ko oce da me add na facebook Milan Ronaldo Bukumirovic pozz
Niko tebi neće dati podatke, ako se sam namećeš i pričaš da si dobar skripter. PRAVI skripteri uvek čekaju da ih neko drugi pozove ili im ponudi posao. Imam osećaj da si se svima na ovom forumu pokušao ulizivati da ti daju server i da zezneš stvar.
TakoÄ'e ti je ovo 2 ili 3 put da otvaraÅ¡ ovaku temu, i takoÄ'e imam osećaj ako te naÄ'em na face da ću naÄ'i neko malo dete.
Otvori još jednu temu ima da te nema.
EDIT: Kao Å¡to sam i rekao, 12-13 godina.
Poslednja Izmena: April 11, 2011, 20:48:26 POSLE PODNE od [AG] gonss.pwn