RolePlay FacTory | Zatvoren :(

Započeo ...Neno..., April 09, 2011, 20:07:46 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bas mi je zao..Toliko se trudili :/
Respect to:mafica .pwn




...Neno...


Citat: |ЯPF|...Neno... poslato April 09, 2011, 21:29:27 POSLE PODNE
Citat: [ED].:Curtis:. poslato April 09, 2011, 20:24:11 POSLE PODNE
Jbt pa kao nemozete to do ljeta a LoL,jos raspust jos vise igraca,stvr Glooopo!  ::)
Curtis,lagano je reci,treba to uraditi,a ja nemogu sve sam,jedino da nadjem nekog skriptera i map tim da mi pomaze,ali nevjerujem da ce mo i tad uspjeti,iako je mod predobar  :'(
Pa sto nebi otvorili neki mapping tim?ja iman vremena,Mattu mozete dati neka skripta nesto malo,malo mu para date i eto ga,nisam bio na vasem serveru ali volio bih pomoci ako ste tao dobri kao sto vidim!!
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Pa sta ako nemas vremena? Jel' to mora da bude gotovo do leta? Ne mora! Uzmi Correllijev fazon,samo polako,i kad bude gotovo ponovo otvoris server,nigde ne zuris. Ko ceka taj i doceka,nije fora da odustanete kada ste stigli daleko.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


...Neno...

Citat: ... Djea ... poslato April 10, 2011, 09:00:56 PRE PODNE
Pa sta ako nemas vremena? Jel' to mora da bude gotovo do leta? Ne mora! Uzmi Correllijev fazon,samo polako,i kad bude gotovo ponovo otvoris server,nigde ne zuris. Ko ceka taj i doceka,nije fora da odustanete kada ste stigli daleko.
sto jeste,jeste,upravu si,ali sam nemogu,a i nisam neki skripter,a i karike nemoze,covjek ide u 6h na posao dodje kuci u 20:00h,a luka je odustao,kaze da nece vise  :'(

makelele