EX-YU Public Rol3Play 0.3c

Započeo .::Wuj0::., Mart 10, 2011, 12:38:03 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Cekaj cemu ta kradja imena drugih servera daj smislite nesto Originalno -.-' Slepci

cristiane

Citat: Srki96 poslato April 05, 2011, 19:11:36 POSLE PODNE
Cekaj cemu ta kradja imena drugih servera daj smislite nesto Originalno -.-' Slepci
Å ta je tebi ne jasno?

Correlli

Citat: Srki96 poslato April 05, 2011, 19:11:36 POSLE PODNE
Cekaj cemu ta kradja imena drugih servera daj smislite nesto Originalno -.-' Slepci

Jao, "Ex-YU Roleplay" ti je baš originalno? To je isto kao da netko stavi ime "American Roleplay" ili "Europe Roleplay" ili nešto sličnog.

Citat: Correlli poslato April 05, 2011, 19:31:03 POSLE PODNE
Citat: Srki96 poslato April 05, 2011, 19:11:36 POSLE PODNE
Cekaj cemu ta kradja imena drugih servera daj smislite nesto Originalno -.-' Slepci

Jao, "Ex-YU Roleplay" ti je baš originalno? To je isto kao da netko stavi ime "American Roleplay" ili "Europe Roleplay" ili nešto sli�nog.
Ime servera je promenjeno u NoBot pa zato kazem...

Ne prica se ovde od EX-YU Public nazivu nego o novom NoBot..... Iste probleme imam i na CS serverima, zanimljivo im da stave isti ili slican naziv...
Poslednja Izmena: April 05, 2011, 20:48:17 POSLE PODNE od [NooBot]DraGoN

Yamaha: Ne Ex-YU nego NooBot, zajednica koja drzi 4-5 CS servera i 1 SA:MP, poznajem se sa vlasnikom i nije u redu da se tolerise kradja imena jedne velike zajednice.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

cristiane

Da fkt isto ime,mislim nije baš isto jedno manje "o" al to je kopija,imate 24 sata da promjenite.

Pozz decki....ja sam novi vlasnik sa wujom....ja se ispricavam NoBot zajednici nisam znao da to ime postoji....mjenjam ime u roku od 1h....btw da najavim novi mod dolazi uskoro kao i novi opis....
Vise ne skriptam!!!
Ako vam treba pomoc oko PC-a posaljite mi PM...pomoc cu vam ako znam !


Naziv servera jos uvek nije promenjen...cak je i najavljeno otvaranje za sutra pod ovim imenom...
Poslednja Izmena: April 07, 2011, 21:43:33 POSLE PODNE od [NooBot]DraGoN


Jesu li oni ovo ukrali Ime od Edimaxa ili se mene cini???

Citat: [CroElite]Walker poslato April 07, 2011, 22:44:47 POSLE PODNE
Jesu li oni ovo ukrali Ime od Edimaxa ili se mene cini???
Cini ti se  ???
HostName: *NoBot Public* RP [Otvaranje petak 5 sati!]
Address:  188.40.39.41:1206
Players:  0 / 40
Ping:     64
Mode:     NoBot RP v1.6
Map:      • Botolend •