Gasna komora + big jump (0.3c objects)

Započeo Gotti747, April 08, 2011, 11:59:57 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Jako, jako lijepo
1 mapa: 10/10
2 mapa: 9.5/10 (nije po mom ukusu ali odlicno)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Johnny

U gasnoj komori stavi ono u military ili special ono sto dimi al ubaci ga malo u pod fore radi :D

Fora je da kad admin posalje igraca tamo, stvara se dim i igrac se gusi i tako dok ne umre... :)


Gunex

kako se zovo ovo na mta ovo sto si stavio pa onda dodao stakla?

...Neno...

Citat: Gunex poslato April 08, 2011, 14:04:24 POSLE PODNE
kako se zovo ovo na mta ovo sto si stavio pa onda dodao stakla?
To su ti 0.3c objekti


Dobra ideja, iako po meni previse podsjeca na koncentracione logore..

8.5/10
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Johnny: te sam objekte i stavio.

Gunex: to su ti 0.3c objekti.

Luksa: hvala, lice i meni ali eto nesto unikatno ;)


Hvala svima !
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Sta se ti furas na hitlera haha? xd

10 / 10 oba rada :P

Correlli

Citat: [BE]Bond poslato April 08, 2011, 12:12:58 POSLE PODNE
Tuneli be style :P

Koliko mi je poznato taj se tunel nalazi meÄ'u novim 0.3c objektima, a nije ga BE zajednica napravila.

Correli,

sve sto rade na ovom forumu jeste da spamuju i pokusavaju da nateraju druge da se osecaju lose zbog necega u sta su ulozili mnogo truda i volje, to kod mene ne pali.

98% njihovih igraca u zivotu nisu culi za nove 0.3c objekte i ako su ih prvi put videli na tom serveru, a neko drugi napravi nesto potpuno razlicito od istih objekata za njih ispada kopija ;)

Pozdrav.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri