[POMOC] Da li mogu hostat besplatno server?

Započeo Borekâ„¢, Mart 31, 2011, 22:16:07 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mirnas_Tajic

Vako poslusaj me: tih 10 km ili 5â,¬ sto ces dati odes u  radnju i kupis za 2 â,¬ piva, odes u mesnicu i za 2â,¬ kupis nesto da pojedes
i onda kupis sebi grickalica za 1â,¬ i ti brate moj nisi gladan ali ces se napit.... bolje ti je to jarane a kad se napijes onda te boli kurac i za San Andreas i za sve

Da,i onda oni idu "join a network" i ti im dadnes ID i Psvord odnosno ime Grupe i pasvord i uzmes svoj ID sa Hamacija i na njega dodas :7777 zavisi koji je port,mislim da je tako  :P

Mirnas_Tajic

Citat: â–ºPowe[Я]â—,, poslato Mart 31, 2011, 22:39:50 POSLE PODNE
Da,i onda oni idu "join a network" i ti im dadnes ID i Psvord odnosno ime Grupe i pasvord i uzmes svoj ID sa Hamacija i na njega dodas :7777 zavisi koji je port,mislim da je tako  :P
dajte ljudi pa najbolji je moj savjet

Citat: >_<|FiLyX|>_< poslato Mart 31, 2011, 22:18:39 POSLE PODNE
Jedino kako ga mozes besplatno hostat to je da ga stavis na kucni, moras u internet izborniku otvorit portove, kad otvoris portove pokrenes server i daj sojim igracima tvoj IP i mogu igrat :D ali kad zatvoris server nemogu vise igrat i ip se mjenja....

A mozes i preko Hamachia


E rade cu ja ovak prek port 7777. Znaci odem na google i napisem port 7777 i otvori mi se stranica njihova i pokrenem svo jserver i dam im svoj ip i oni onda igraju?

ja cu ti hostat ako imas dobar game mode :D  :D :D :D :D [Å¡ala]

Mirnas_Tajic

Ja cu ti Hostat ako imas dobar GM [Nije Sala] bgm ja cu ti hostat

black_dota

LOCK

Malo procitaj pravila i koristi search.

I nemojte vise ovako glype teme otvarati