[Pomoc] Problem

Započeo [PG]Korda, Mart 23, 2011, 17:46:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Desava se ovo, mnoge probleme oko MTA, msm najvise problema stvaraju cheatovi koji su instalirani na vas comp, zato delete sve sto slici s0beit, Multi Mod....

Fajl editor_test ti nije dobro ocitan ,probaj da obrises MTA i skines full verziju sa oficijalnog MTA sajta
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [BU]Gotti747 poslato Mart 29, 2011, 18:47:13 POSLE PODNE
Fajl editor_test ti nije dobro ocitan ,probaj da obrises MTA i skines full verziju sa oficijalnog MTA sajta

ma probo, al nije mi dotog nema veze to, nego onaj drugi error, i da neznam kako kod vas drugih ali meni samo na jedan predmet se to dogada tako da mora da taj predmet sam po sebi nevalja (sav1sfw)

to je i meni bilo isto i ja sam briso mta stalno i opet i par puta reinstal mta i sve mape i citove i sada radi sve ok ako imas kakvih hackova brisi


Uploaded with ImageShack.us