[GM] Modern RP ft. Forum tema

Započeo Yamaha1337, April 01, 2011, 15:02:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

!ag.
Poslednja Izmena: April 01, 2011, 15:18:42 POSLE PODNE od [AG] SuperMario ^.


poznaticovik

Otkud tebi njihov GM? ili je ovo prevara.

makelele


Mikic95

Omg, kako ljudi žele da unište drugima server to je nemoguće.

N0NE



Cobra 11

hvala na modu....  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

kako samo jadnih ljudi ima tu.........................

Yamaha1337 aka Trajko
To vam je haker cak ga nemogu nazvat hackerom,to vam je dijete koje nezna sta ce radit pa je po cile dane na kompu i unistava tudi rad i trud

Istina o trajku :

Vidite trajko vam je tip osobe koji ne samo da nema zivota, nego mu je zivot na tolikoj granici sjeban da ga ljudi izbjegavaju na ulici!
On nema curu, niti ju je vidio, a kamoli da ce ju ikada vidjeti. Svoj bijes iskaljuje na neveinim ljudima koji bi samo htjeli igrati SAMP, a kako???
Programi koje najcesce mozete naci na warez stranicama, za koje su se ljudi mnucili da ih naprave, pa svoj kod ponosno stavili na forum, trajko kopira i kompajla i onda promjeni par parametara u sklucaju da dpdje do ikakvog sranja da ipak bude njegov program.
Onda se kurci po serverima malih igraca koji mu nisu nista skrivili.

Trajko imam jedan savjet prijatelju (nadam se da citas ovo):
Uzmi 50kn, probaj otici negdje u centar grada, odi u neki klub, izaberi trebu koja ti je dobra, pocasti ju s cugom, tako par puta...

Za sve ljubitelje Photoshopa,Dizajna,..Znate radit u Photoshopu,Potrebna vam je pomoc...Posjeti te nas....

poznaticovik

Ma gotovo je , baÅ¡ mi je žao momaka iz Modern-a mučili se i eto tako ispadne. Å to ćeÅ¡ ima glupave djece , sad vam ne preostaje niÅ¡ta drugo nego počet preureÄ'ivat mod totalno :S

N0NE

stvarno mi je zao moderna,,, a ovog lika treba sklonit sa interneta

Ostaviću temu da ostili adm vide. Al mi je zanimljiv njegov mail.

cristiane

Ovo je Amar kakav ba trajko,nije vam niko kriv Å¡to ste hostali kod njega server.

Correlli

Trajko živi u Srbiji a ovaj pacient u Bosni, i mislim da Trajko nije nikada ni čuo za Bosnu, a kamoli da može nekome ukrasti gamemod. Ovaj pacient ima isti IP rang kao Debian.
Poslednja Izmena: April 01, 2011, 16:07:34 POSLE PODNE od Correlli