[MAP] Gymkhana 3, l'autodrome France; [v2] - Mali Update

Započeo Gotti747, April 15, 2011, 15:30:44 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Najbolji auto za drift (po meni) je "Euros",kad stavim na njega mod (vozilo sa snimka) i kad mu ga dam do daske ihhh,e Gotti jer imas ti server na kome stavljas ove mape,daj ip ako imas da se malo izivljavam i cepam gume :)

bu-rp.info:7779

tu testiram mod sa konkursa, poz :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


np ;) uzivaj, ako otkrijes neki bug javi :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Svaka cast za ovo gotti.
Ljudi ovo je barem 50 puta teze mapat nego kafice, baze i slicne pizdarije koje drugi mappaju.
:)

ja se vodim time od kako sam dosao na ovaj forum, a od kada mapujem (vise od 2 god) mozda sam napravio 3-4 RP mapa, sve ostalo Freeroam, sto je po meni i teze i zanimljivije ;)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Normalno, stunt mape je najteze mappat, kolko god izgledale jednostavno...
Ova Gymkhana je RP po meni... :)