[POMOC] Probleem sa serverom

Započeo Nikola_Krstic, Mart 24, 2011, 09:14:32 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gasi mi se server na svaka otprilike 2-5 sati.Nije do preopterecenosti jer ga potpuno ugasi ne restartuje ga a i gasio mi se kad je bilo 10 igraca sto nije puno.Mislio sam za svaki slucaj mozda mi neko zna sifru CP-a pa sam promenio sifru alio opet ista stvar nisam siguran dal je do moda ili do hostinga.Ako je do moda koristim FactionGame znacajan edit na celom modu ali u sustini je to taj mod.
Ako neko zna sta je problem zamolio bih ga da mi kaze jer nemogu ovako da funkcionisem sa serverom stalno se gasi!?

black_dota

Nije ti do GP-a

Imas bug u modu samo trebas skontati koji, a GF ima bar jedno 99999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999 bugova tako da neznam koji ti restartuje server

DoN

*

Ima bug u jednoj komandi..Kad hoces koristit tu komandu ugasi ti server...
Samo se nemogu sjetit koja je..I meni je bilo to kad sam stavio taj mod na server..
Najbolji i najpovoljniji Game i Web hosting na balkanu
Ako želiš Game ili Web host od Game Hr-a obrati mi se na PM
Trenutno radim na projektu RG:RP..
Neodgovaram na bezveze PM-ove..
Royall Gaming RolePlay

Najbolji citati
Citat: Nikola_Hawks poslato Mart 23, 2011, 19:25:24 POSLE PODNE
Skripta koju koristim:GTA RP Od 0

Joj jeste i ja kad sam napravio komandu /pravila gasio mi se server sad sam to sredio i kad kucas pravila ne gasi ser server e upravu si sad si mi puno pomogao samo molimte seti se koja je komanda!

black_dota

Pa pitaj igrace mozda oni znaju, ili napravi log ,imas tutorial od nina, koji kada upise komandu zapise u log koju je koristio, i onda ces videti posle koje komande je server puko

na pocetak OnPlayerCommandText-a dodaj ovo: (znaci odma poslje "{" )

new str[128];
format(str,sizeof str,"Igrac %s je koristio komandu %s",GetName(playerid), cmdtext);
print(str);



I na kraj moda dodaj ovo:

stock GetName(playerid)
{
    new
    Ime[ MAX_PLAYER_NAME ];
    GetPlayerName( playerid,Ime, MAX_PLAYER_NAME );
    return Ime;
}



Eto, sada ces vidjeti nakon koje komande ti je puko server :)