[pomoc]amx preko pawno

Započeo sampzone, Mart 20, 2011, 14:51:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mod koji koristim: streetstories
Deteljan opis: ja kada sve uredim u pwn i kompajlujem meni sve ok kompajluje a kada ubacim preko panela sve amx i pwn saljem sve uredu posalje i kada restartujem srv uopste se te promjene ne vide.
Pls mozel pomoccc

PRobaj opet uploadat amx i pluginse i to sve uploadaj

pa onda fakticki moram ponovo mod da ubacim sve da mjenjam osim users tj da nebrisem akaunte?

Citat: sampzone poslato Mart 20, 2011, 15:36:15 POSLE PODNE
pa onda fakticki moram ponovo mod da ubacim sve da mjenjam osim users tj da nebrisem akaunte?
Pa da mozda se nije dobro uplaod opet upload samo amx (moja preporuka da samo amx uplodas) i pluginse takoder.

pa evo opet sam sve uradio kako si reko i opet isto nije promjenilo sto sam uradio u pwn


naravno da jesam i pluginse sam izbriso pa ponovo ubacio. a kad ubacim ja neke objekte njih prihvati a kada prepravljam textove npr uzmem neki mod i prepravljam ime servera onda ne prihvata , a da jos jednom ponovim objekte prihvata !

Cobra 11

Citat: sampzone poslato Mart 20, 2011, 21:19:43 POSLE PODNE
naravno da jesam i pluginse sam izbriso pa ponovo ubacio. a kad ubacim ja neke objekte njih prihvati a kada prepravljam textove npr uzmem neki mod i prepravljam ime servera onda ne prihvata , a da jos jednom ponovim objekte prihvata !
zato sto su textdrawovi vecinom u scriptfilesema ili filterskirptama...