[pomoc]spremanje necega u nick.ini

Započeo BloOm3R!, Mart 13, 2011, 19:00:36 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:GF
Detaljan opis problema:Koristim nekakav SetPVarInt za poene i nece mi spremat a problem je u tome sto u moje scriptfiles nick.ini na kraju di imam sprema ovako
PayDayPoeni=veh 522 0 0 znaci zadnju komandu koju ukucam i izadjem iz servera sprema tu a ne poene kolko ih imam zbog cega moze biti ?
Dio skripte:Poeni
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):

Dio skripte:
Treba mi to da vidim kako si napravio...

EVO:
ovo pod onplayerconnect
CitatSetPVarInt(playerid, "PayDayPoeni", 0);
ovo ide kod payday-a kada dolazi
Citatif(GetPVarInt(i, "PayDayPoeni") >= 30)
ovo pod onplayerregister
Citatformat(var, 32, "PayDayPoeni=%s\n",GetPVarInt(playerid, "PayDayPoeni"));fwrite(hFile, var);
ovo pod onplayerupdate
Citatformat(var, 32, "PayDayPoeni=%s\n",GetPVarInt(playerid, "PayDayPoeni"));fwrite(hFile, var);
ovo pod onplayerlogin
Citatif( strcmp( key , "PayDayPoeni" , true ) == 0 ) { val = ini_GetValue( Data ); SetPVarInt(playerid, "PayDayPoeni" ,strval( val )); }
ovo pod ongamemodeinit
CitatSetTimer("PayPoeni", 60000, true);
i ovo na kraju ovako
Citatpublic PayPoeni()
{
   for(new i = 0; i < MAX_PLAYERS; i++)
   {
       if(IsPlayerConnected(i))
       {
         if(gPlayerLogged == 1)
         {
               SetPVarInt(i, "PayDayPoeni", GetPVarInt(i, "PayDayPoeni") + 1);
               ///////////////////////////////////////////////////////////////
               new poeni = PlayerInfo[pLevel];
               if(poeni >= 0 && poeni <= 2) { PlayerInfo[pPayCheck] += 4; }
               else if(poeni >= 3 && poeni <= 4) { PlayerInfo[pPayCheck] += 5; }
               else if(poeni >= 5 && poeni <= 6) { PlayerInfo[pPayCheck] += 5; }
               else if(poeni >= 7 && poeni <= 8) { PlayerInfo[pPayCheck] += 6; }
               else if(poeni >= 9 && poeni <= 10) { PlayerInfo[pPayCheck] += 7; }
               else if(poeni >= 11 && poeni <= 12) { PlayerInfo[pPayCheck] += 7; }
               else if(poeni >= 13 && poeni <= 14) { PlayerInfo[pPayCheck] += 8; }
               else if(poeni >= 15 && poeni <= 16) { PlayerInfo[pPayCheck] += 8; }
               else if(poeni >= 17 && poeni <= 18) { PlayerInfo[pPayCheck] += 9; }
               else if(poeni >= 19 && poeni <= 20) { PlayerInfo[pPayCheck] += 9; }
               else if(poeni >= 21) { PlayerInfo[pPayCheck] += 12; }
         }
      }
   }
   return 1;
}
eh sad mi reci sta nevalja bolje bi bilo da nije u ovom pvar jer ni neznam sta je to...

Stvarno me iznenadjujete idi prvo nauci raditi sa PVarovima imas u TuT-orijalima pa onda pravi nesto!

Citat: eXtreme poslato Mart 14, 2011, 12:20:01 POSLE PODNE
Stvarno me iznenadjujete idi prvo nauci raditi sa PVarovima imas u TuT-orijalima pa onda pravi nesto!
A ti prestani malo spamati i pomozi mu ako zelis -/-