Nova Balkan SA:MP Zajednica??

Započeo PNP, Mart 15, 2011, 17:38:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ja bih ovo najrade lokao, samo otvarate bezvezne teme, sta ima veze ako netko otvori novu "Balkan SAMP" zajednicu, opet nece imati ni upola manje clanove nego ovdje, kladio bih se :D

A ovo sto je CH ovdje glavna, sta vi da imate neki server, i vodite ovakvu zajednicu, ne bi stavili vas server na prvo mjesto?  ;)
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Correlli

Citat: [NS] ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato Mart 15, 2011, 19:20:35 POSLE PODNE
Jos nesto,
I da se napravi nova zajednica,pa evo nek se napravi,
ja garantiram zivotom,da nikad nece skupit ovoliko ljudi,
i da se to nemoze dogoditi,jednostavno ne smije.
Ova zajednica to nije zasluzila,koliko je servera otvoreno preko nje,
koliko je skriptera ovdje naucilo barem nesto,nesto osnovno.
I dok god bude ljubomornih ljudi,na ovu zajednicu ili na CH,
ovo ce bit ukurcu.
Ne bojim se da će takve stranice uspijeti (dok god je ova zajednica aktivna na način kakav je bila od početka pa do sada), jer narod je još uvijek usidren na ovoj stranici koja djeluje skoro već 2 godine.

Vidio sam da United Roleplay ima u planu nekakvu "Balkan SA:MP" zajednicu, ali siguran sam da im je ta ideja doÅ¡la u glavu poslije njihove zaluÄ'enosti da ovim forumom vlada CH pa su pomislili: "Ajde, nemamo puno igrača na serveru, prvo ćemo kopirati Balkan SA:MP i na naÅ¡oj kopiji skupiti pobunjenike originalnog Balkan SA:MP-a i razviti nekakvu skriptersku zajednicu, a poslije ćemo mi provoditi politiku kakvu mislimo da CH provodi na originalnoj Balkan SA:MP zajednici, ustvari bolje rećeno - favorizirat ćemo naÅ¡ United Roleplay na naÅ¡oj kopiji Balkan SA:MP zajednice".

Nešto ovakvog.

Lock, dosadni ste stvarno.

Meni je tužno stvarno kad vidim da Correlli troši svoje vrijeme pokušavajući vama, uglavnom BUDALAMA, da objasni neke stvari.

Kao Å¡to smo veeć rekli, kome se ne sviÄ'a, fala ćao !
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

ZicMortal

Citat: Cobra 11 poslato Mart 15, 2011, 18:00:12 POSLE PODNE
OF: jesi ti neki elektrotehnicar ili tako sta???
vidim da imas PNP tranzistor u avataru i nick ti je PNP xd

Ti PNP, ti si takva SRAMOTA za SVOJU ELEKTRO STRUKU da to nije za povjerovat (ja sam elektro pa malo blatim botove kao sta si ti)...


Dabog da ti se lemna žica priljepila za prste dok budeš lemio ;)


Bye

Citat: [ED] ZicMortal ~ poslato Mart 15, 2011, 20:37:18 POSLE PODNE
Citat: Cobra 11 poslato Mart 15, 2011, 18:00:12 POSLE PODNE
OF: jesi ti neki elektrotehnicar ili tako sta???
vidim da imas PNP tranzistor u avataru i nick ti je PNP xd

Ti PNP, ti si takva SRAMOTA za SVOJU ELEKTRO STRUKU da to nije za povjerovat (ja sam elektro pa malo blatim botove kao sta si ti)...


Dabog da ti se lemna žica priljepila za prste dok budeš lemio ;)


Bye

Ja samo ne kuzim kak ti kao obican clan mozes postat u lockanu temu ???