Kako napravit da imam uvijek isti ip

Započeo [LB]Weite.psd, Novembar 10, 2009, 22:19:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Imam rooter Tomphson SpeedTouch st780 i znaim me kako da mi ip uvijek bude isti a ne da se mjenja ?? Napravio sam portfoward i sad hostam srvr kucni i svaki dan kad upllaim kom mi sse promjeni ip zanima me kako da mi bude uvijek isti



_MaX_PaynE_

ja ti predalzem ako imas igraca na serveru da kupis pravi HOST...a ne da se zezas ssa tim kucnim...

1.Dzabe se mucis,server na kucnom hostu je cista 0
2.Nezelis dat niti lipe tako da NISTA od toga(ako ti neces nesto ulozit tko ce)
3.I da ti mi napravimo i pomognemo oko svega da ustabilis taj server nitko nebi igro na njemu sigurno.
4.Plati hosting(ako nisi previse skrt xD)

Stoput ti se više isplati uzet hosting... Statičnu IP nemoš napravit nego moraš kupit ali postoji uvjet... Moraš imat nekakvu firmu doma. A drugo, kod nas u HRV je statična IP 600 kn ako se ne varam... Nezz kako je u Bosni, Srbiji ili Makedoniji... tamo vidim da dosta njih ima statičnu..

Ali kao što su ti već rekli, i da imaš static IP taj ti server nebi valjao... Tvoja internet veza je preslaba za takvo nešto... Dok smo mi imali na localhostu, sa čistim godfatherom bi izdržao do 10 igrača i onda bi došao nevjerojatan lagg... Kad smo natrpali objekta i auta, sa 3 igrača bi bio lagg, a sa 5 i više bi server crashao ili bi bilo stanje neigrivo... Sve bi blokiralo...

ja besplatno imam static al moram platit dinamik, tj morao bi ga platit kad bi ga zeleo

AKO vam je dosadno, i trenutno, na ovom forumu niste da ucite skriptat ili tako nesto, usudio bi se rec, intelektualno, onda se regajte na ovu stranicu tako da kliknes na sliku. probaj pa i ti nadodaj refferale koji ce klikcat za tebe kao sto ces ti sad za mene xD

I u mene je besplatno prokleta staticna, sve bi dao da imam dinamicnu ali se mora placat


Odsutan dok ne doÄ'em.


turker_kc

Eto vidis mi Hrvati se jebemo sa dinamicnom i zelimo staticnu a svi bosanci i srbi imaju staticnu a zele dinamicnu xD

jebiga ti bi poceo cijeniti dinamicnu da se mora placat. tako je to sa svacim u zivotu

AKO vam je dosadno, i trenutno, na ovom forumu niste da ucite skriptat ili tako nesto, usudio bi se rec, intelektualno, onda se regajte na ovu stranicu tako da kliknes na sliku. probaj pa i ti nadodaj refferale koji ce klikcat za tebe kao sto ces ti sad za mene xD


tako je!

AKO vam je dosadno, i trenutno, na ovom forumu niste da ucite skriptat ili tako nesto, usudio bi se rec, intelektualno, onda se regajte na ovu stranicu tako da kliknes na sliku. probaj pa i ti nadodaj refferale koji ce klikcat za tebe kao sto ces ti sad za mene xD

r4z0r

Zat kad te banaju s foruma , servera mozes da ga pusis .. sa dinamicnom nije tako
Ja imam staticnu i iskreno vam govorim NEVALJA .. dinamicna rulz !

Staticna je ku*ac!Oni koji zakljucuju da je staticna bolja il su zesce njubare ili to misle iz razloga sto nemogu sami hostat svoj server  :D

Slazem se s vecinom, bolja je dinamicna... Kad imas staticnu, same pizdarije... Brat ti pokupi trajni BAN na serveru, pa nemos n ti igrat i slicno... Nemos radit vise accounteva (prijevare) na nekim servisima  ;D itd.