[MAP] Parkingzi

Započeo BCk., Mart 10, 2011, 20:22:16 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Eto, počeo sam da mappam za LB jedno 7 parkingova (parkinga kako se već kaže), editaću svaki put kad budem završio, a to i neće tako sporo biti. Znači ubrzo svih 7 parkinga (parkingova kako se već kaže).




BEAR BROOKS [49] | LOS BALKAN MAPPING TEAM | LOS BALKAN GAME ADMIN [2] | TUPAC SHAKUR FAN




sta je ovde parking? samo ograde ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Pa to... Ograde i nešto malo okolo

BEAR BROOKS [49] | LOS BALKAN MAPPING TEAM | LOS BALKAN GAME ADMIN [2] | TUPAC SHAKUR FAN





Mikic95

Za ovo ti je ocijena 5/10, daj malo maÅ¡te - napravi neÅ¡to od tog   ;)

Sad stiže još 7 parkinga, pa da vidite

BEAR BROOKS [49] | LOS BALKAN MAPPING TEAM | LOS BALKAN GAME ADMIN [2] | TUPAC SHAKUR FAN





//

Head admin mi rekao da ne stavljam xD
Poslednja Izmena: Mart 11, 2011, 15:26:07 POSLE PODNE od [ʟσƨ вαʟκαп] MEDO # BCk.

BEAR BROOKS [49] | LOS BALKAN MAPPING TEAM | LOS BALKAN GAME ADMIN [2] | TUPAC SHAKUR FAN




poznaticovik

NiÅ¡ta posebno , samo složeni isti objekti  :)

Pa da, to sam planirao da budu svi ono slični. Ne volim ja kad je neki potpuno raziličitiji od drugog

EDIT: Mod, birši ili lockaj temu
Poslednja Izmena: Mart 11, 2011, 15:29:25 POSLE PODNE od [ʟσƨ вαʟκαп] MEDO # BCk.

BEAR BROOKS [49] | LOS BALKAN MAPPING TEAM | LOS BALKAN GAME ADMIN [2] | TUPAC SHAKUR FAN




Zasto ogradjujete mapu kao da je spremate za cc Logor ???  :-[

...Neno...

Iskreno,samo si postavio ograde i ona ulicna svetla...4/10