[pomoc]login

Započeo DoN, Mart 07, 2011, 17:50:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

DoN

*

Skripta koju koristim:GTA:RP editujem
Detaljan opis problema:Problem je u loginu...Na kucnom serveru mi login normalno radio..i ubacio sam ga na hostani server i registrovo se i sifru ukuco za login normalno sve radilo...Sljedeci put kad sam ulazio na server ukuco sam samo "A" i logovalo mi se na server..Znali neko do cega je??
Dio skripte://
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno)://
Najbolji i najpovoljniji Game i Web hosting na balkanu
Ako želiš Game ili Web host od Game Hr-a obrati mi se na PM
Trenutno radim na projektu RG:RP..
Neodgovaram na bezveze PM-ove..
Royall Gaming RolePlay

Najbolji citati
Citat: Nikola_Hawks poslato Mart 23, 2011, 19:25:24 POSLE PODNE
Skripta koju koristim:GTA RP Od 0

moras napraviti da kad se registriras, da ti spremi i tvoj pass sto si upisao. xD. a kod logina moras napraviti da ti on iz tog spremljenog acc-a provjerava pass. xD.

Citat: [NS]Michael poslato Mart 07, 2011, 20:46:18 POSLE PODNE
moras napraviti da kad se registriras, da ti spremi i tvoj pass sto si upisao. xD. a kod logina moras napraviti da ti on iz tog spremljenog acc-a provjerava pass. xD.
Nemoj da lupas gluposti!  >:(


Najveroratnije si pogresio u nekoj liniji, evo ti par linkova za Tutoriale, probaj da odradis pomocu njih:

KLIK
KLIK
KLIK
KLIK

DoN

*

Niste me skontali...Login radi na kucnom normalno..Nisam ga diro nikako...I ubacio na host odjednom nesto se pokvari...Al nema veze...Presao sam na larp sad..Zezaju me objekti..Valjda cu ih nekako srediti :)..Tema nek ide LOCK ako niko nezna pomoc oko objekata... :)
Najbolji i najpovoljniji Game i Web hosting na balkanu
Ako želiš Game ili Web host od Game Hr-a obrati mi se na PM
Trenutno radim na projektu RG:RP..
Neodgovaram na bezveze PM-ove..
Royall Gaming RolePlay

Najbolji citati
Citat: Nikola_Hawks poslato Mart 23, 2011, 19:25:24 POSLE PODNE
Skripta koju koristim:GTA RP Od 0

a sta je problem s objektima??

DoN

*

Editujem LA:RP...I koristim streamer..ubacio sam ga u pawn/incluide dodo u plugins folder i u server.cfg dodo liniju plugins streamer...Ubacim objekte CreateDynamicObject i odem na server objekte iz daleka nevidim..tek kad dodjem do njega skroz nablizu onda ga vidim i to nako malo....Neznam jel treba jos nesto dodat u mod osim sto pod include dodam #include <streamer> i MoveObject prebacim u MoveDynamicObject i CreateObject u CreateDynamicObject??
Najbolji i najpovoljniji Game i Web hosting na balkanu
Ako želiš Game ili Web host od Game Hr-a obrati mi se na PM
Trenutno radim na projektu RG:RP..
Neodgovaram na bezveze PM-ove..
Royall Gaming RolePlay

Najbolji citati
Citat: Nikola_Hawks poslato Mart 23, 2011, 19:25:24 POSLE PODNE
Skripta koju koristim:GTA RP Od 0

Citat: [EG]Don_CorLeon poslato Mart 07, 2011, 22:27:30 POSLE PODNE
Editujem LA:RP...I koristim streamer..ubacio sam ga u pawn/incluide dodo u plugins folder i u server.cfg dodo liniju plugins streamer...Ubacim objekte CreateDynamicObject i odem na server objekte iz daleka nevidim..tek kad dodjem do njega skroz nablizu onda ga vidim i to nako malo....Neznam jel treba jos nesto dodat u mod osim sto pod include dodam #include <streamer> i MoveObject prebacim u MoveDynamicObject i CreateObject u CreateDynamicObject??

jbg. pricekaj nekog tko bi znao odgovor, ja ne nisam jos s time susreo. xD

cristiane


Citat: [EG]Don_CorLeon poslato Mart 07, 2011, 22:27:30 POSLE PODNE
Editujem LA:RP...I koristim streamer..ubacio sam ga u pawn/incluide dodo u plugins folder i u server.cfg dodo liniju plugins streamer...Ubacim objekte CreateDynamicObject i odem na server objekte iz daleka nevidim..tek kad dodjem do njega skroz nablizu onda ga vidim i to nako malo....Neznam jel treba jos nesto dodat u mod osim sto pod include dodam #include <streamer> i MoveObject prebacim u MoveDynamicObject i CreateObject u CreateDynamicObject??

Mozda ti je host na linux-u... Probaj staviti

plugins streamer.so

u server.cfg

Mirnas_Tajic