[Pomoc]Server neradi

Započeo Nikola I, Mart 04, 2011, 20:59:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hosting je gamehosting.rs ubacio sam gamemod factiongame edit nema waringa ni errora onda sam ubacio,scriptfiles onda sam podesio server.cfg pluginove streamer.so i sscanf.so onda sam namestio port 7863 upalio server i ukucam ip pa onda na kraju :7863 i neradi srv ugasen je pokazuje u sampu a na hostingu upaljen nemogu nikako resiti problem,mozete li mi pomoci molim vas




otvori server.cfg i ispod filterscripts napisi IP i dodaj svoj IP BEZ PORTA!IP SERVERA


Da li moze neko da pomogne???HITNO JE

cristiane

Jel imas sve potrebne includse u pawno/include


lol kako mislis da ti radi onda ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Mart 05, 2011, 12:57:26 POSLE PODNE
lol kako mislis da ti radi onda ?


Ubacila sam,ali opet se nista nije promenilo :/

pokusajte da prebacite plugine u .dll mozda nije linux
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Ako izbacimo sve i opet sve ubacimo pitam se hoce li raditi,ali cu ipak probati