|Balkan Revolution RP|

Započeo Link1809, Mart 23, 2011, 16:03:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.




Želim da Vam predstavim jedan novi server |Balkan Revolution RP| Gaming .
Kao što i u nazivu piše,server je RP(RolePlay).
Trudimo se da se na serveru igra Å¡to viÅ¡e RP.Stalno radimo sve viÅ¡e i viÅ¡e update,kako bi napravili neÅ¡to kvalitetno i neÅ¡to Å¡to bi privuklo igrače da doÄ'u.
Administracija servera :3 administratora+ 2 skriptera, i 2-3 gamemastera.Ima 17 organizacija,trenutno u upotrebi su sledeće,ali naravno planiramo ih više samo kada bude bilo više igrača.

LISTA ORGANIZACIJA:
-Los Santos Police Department
-Los Santos Medicine
-FBI
-SWAT
-Gradonačelnik
-Novinari
-Taxi
-Ruska mafija
-LCN
-Yakuza
-Bloods
-Crips
-Hitman

TakoÄ'e,imamo dosta zanimljivh radnih mesta po LS-u
RADNA MESTA:
-Advokat
-Prostitutka
-Automehaničar
-Bodyguard(telohranitelj)
-Bosker
-Vozač autobusa
-Kamiondžija
-Raznosač pica
-Farmer
-Diler droge
-Å vercer materijala
-Å vercer droge
-Čistač ulica
-Ilegalni farmer
-Diler oružija
-Detektiv
-Đubretar
Za one koji vole da rade protiv zakona,mogu da uÄ'u u neku mafiju/bandu,rade na nekom ilegalnom mestu,pljačkaju prodavnice,banke,otimaju od naroda,kradu kola i joÅ¡ mnogo toga.Pljačka banke/prodavnica donose dosta novca :D Ali je Policija tu da Å¡titi graÄ'ane i spreči kriminal u gradu.
Mesta za izlazak nema baš puno,ali su u pripremi kafići i restorani,za sada imamo glavni burg sa kafićem na terasi, jedan kafić kod opštine,kafić na plaži..
Ako ste ostali bez prevoza,možete pozvati taxi ili iznajmiti vozilo.Ima dosta vozila po gradu za iznajmljivanje:kod bolnice,aerodrom(odakle ste došli),burg..
Imamo dosta eventa,na kojima možete baš vi pobediti i osvojiti vredne nagrade.Nagrade su obično novčane i dosta isplative :D

LISTA EVENTA:
Mount Chilad Race
SF Motorsports Track
Flat Rock Speeedway
Ls Speedway
Beach Hell Race
Monster Ring
Survivor
Skakanje padobranom
Od sada će svo vaÅ¡e oružije,u zavisnosti od veličine,koje nosite sa sobom,biti na leÄ'ima ili u pojasu.Znači da će sada svi moći da vede koje oružije nosite sa sobom :D

Jedno od pravila je da se GM/Admin ne traži,takvi igrači će odmah biti izbačeni(da ne kažem banovani).
Mogućnost da dobijete Admina ili GM ,jeste da se trudite,pokažete pred adminima,pozovete vaÅ¡e prijatelje,poznajete RP pravila,i ako Admin proceni da ste sposobni za Admina/GM-a,bićete nagraÄ'eni.Svaki trud će biti nagraÄ'en nečim!

Još jedna od važnih stvari vezana za stats,ako ste dugo igrali na nekom serveru i prešli kod nas,možemo vam vratiti samo Level sa tog servera(pod uslovom da imate sliku(dokaz) i da je postavite na naš forum),i nezavisno koliko ste imali novca na tom serveru,od nas dobijate samo $100.000 ,što znači da novac ne vraćamo,već vam dajemo $100.000 .
Mislim da nemam viÅ¡e Å¡ta da vam opiÅ¡em,na vama je sada da uÄ'ete i pogledate server i sami ga procenite.
Slobodno možete komentarisati,primamo sugestije i primedbe,ali ako ćete spamovati i vreÄ'ati da bi ste imali postove,onda vas molim da ne komentariÅ¡ete!
Izvinjavam se ako nešto nije lepo objašnjeno ili lepo napisano,trudio sam se koliko sam bio u mogućnosti :D

P.S Slika koja pokazuje broj igrača je slika samo sat vremena kasnije od otvaranja servera,a server je otvoren pre 6 dana.
IP adresa: 195.252.78.80:7880
Forum: http://www.balkan-revolution.comoj.com

Team Speak 3 Server: Stiže uskoro!

Pozdravljam vas sve u ime Balkan Revolution :D
Jer moj auto mnogo konja ima
prva potpis druga i u oblaku si dima
zato kad me vidis, bolje bezi od mene
ja sam narkoman, benzin tece mi kroz vene

//deleted
Poslednja Izmena: Mart 23, 2011, 16:07:44 POSLE PODNE od [BU] Black_Zero

Opis je dobar, samo te slike treba smanjit  ;)
Sretno  :)

Johnny

Srecno,opis 7/10.

SAVET: Ako imate tako malo igraca nije vam potrebno toliko puno Organizacija/Mafija/Banda....(Dovoljno ti je 10) Da bih se to sve popunilo,
ti imas 14 igraca dovoljo je 14 lidera ako me razumes....  
Los Santos Police Department
-Los Santos Medicine ( Stavis kao posao)
-FBI
-SWAT (kad se popuni ubaci)
-Gradonačelnik
-Novinari ( stavis kao posao)
-Taxi (stavis kao posao)
-Ruska mafija ( Za sad netreba nek se pucaju i ratuju LCN Yakuza)
-LCN
-Yakuza
-Bloods (Bande imaju 2 da se pucaju dosta)
-Crips
-Hitman
Po ovome imas 8 organizacija/mafija/bandi... Nadam se da si me razumeo :) ;)
Poslednja Izmena: Mart 23, 2011, 16:31:48 POSLE PODNE od [CE]Johnny


Jesam,pa ja sam nabrojao sve organizacije koje su na serveru.Sada radimo bas tako kao sto ti kazes :D Prvo da popunimo ostale organizacije,pa onda davanje lidera drugima..
Hvala na svim komentarima ;)
I da,zaboravio sam da smanjim rezolucije slike,samo sam ih tako upload..Izvinjavam se

@Black,sta treba da znaci //deleted ?
Poslednja Izmena: Mart 23, 2011, 16:17:56 POSLE PODNE od stevic12.exe
Jer moj auto mnogo konja ima
prva potpis druga i u oblaku si dima
zato kad me vidis, bolje bezi od mene
ja sam narkoman, benzin tece mi kroz vene


Ok :) Pozdrav svima.
Jer moj auto mnogo konja ima
prva potpis druga i u oblaku si dima
zato kad me vidis, bolje bezi od mene
ja sam narkoman, benzin tece mi kroz vene


Jer moj auto mnogo konja ima
prva potpis druga i u oblaku si dima
zato kad me vidis, bolje bezi od mene
ja sam narkoman, benzin tece mi kroz vene


Hvala i vama ;)
Jer moj auto mnogo konja ima
prva potpis druga i u oblaku si dima
zato kad me vidis, bolje bezi od mene
ja sam narkoman, benzin tece mi kroz vene

Mikic95



Nije los opis, srecno na srv ;)
http://www.erepublik.com/en/referrer/Godra+Madafaka  eRepublic, dodjite i registrujte se, dobra igra ;)