njanjanja plz pomoc

Započeo [PL]Xx_KiCo_x3, Novembar 06, 2009, 19:01:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Et ja opet imam problem :S
Nez sta sam zezno jer mi je prije radio samp 0.3, a sada kad se idem spojit na server on udje i znate dole ono ucitava ona crta se puni lijevo dole, i kad dodje na pola izbaci me i crash razlog:

i nemogu igrat nijedan server  :'(
a sta je najgore sad palim svoj  :laugh:

P.s. reinstaliro sam samp 0.3 5 puta i nis opet jbmmu
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

r4z0r

Eh vidis hoce to ko ima 10 modova automobila i 100 textura grada xD .. Morat ces igru GTA:Sa reinstalirat i rjesit ces bug . Radi se o tome da si ubacio neki mod koji je lose uradjen ili mod koji nema komponente tj. spoiler , hood i slicno i sad kad neko na serveru tunira vozilo ti se neces morat konektovat !
Nadam se da sam ti pomogao :D

hmmmm fala na pomoci al to sigurno nije razlog xD
Naime prekjucer sam igro na 0.3 i sve bilo dobro, juce nisam mogo na komp, a danas cim sam doso nije radilo nemam nikakav mod zat i nekuzim sta je kad nis nisam mjenjao lol xd

p.s. nemogu ni uc na svoj local server na kom nema nikog xD zapravo ni ne uÄ'e u igru nego izaÄ'e tamo di se učitava, ni ne connecta se na server
p.s.s. 0.2x mi radi, a 0.3 ne, mislim wtf
Poslednja Izmena: Novembar 06, 2009, 19:38:52 POSLE PODNE od [LG]_eXtReMe_
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012


XP xD
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012


nekuzim te, prije mi je samp 0.3 radio, odnosno prekjucer, a danas neradi, nez zasto (samp 0.2x mi radi a 0.3 ne) ak znas problem plz reci

Edit: evo sad doso na komp i sve normalno neradi otso meni komp u k... xD aj fala bogu radi fala na pomoci koja mi ipak nije bila potrebna moze lock xD
Poslednja Izmena: Novembar 07, 2009, 18:16:18 POSLE PODNE od [LG]_eXtReMe_
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012