need help

Započeo ΉΥPΣЯΛƬӨЯ, Novembar 02, 2009, 20:29:15 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

gledajte raja imam Gm dobar ali me nesta muci

Nemogu da napravim ono da mi ostali mogu igrati.Znam za onu stranicu za rutere nadjem  svoj ruter ali nema onog koda sto pise na mom ruteru tamo na onoj stranici.Mozeli molim vas neko da mu dam GM i da mi neko preko svoj kompjutera hosta server,server nece biti los bit ce dosta raje.Dacu vam admin 1338,donor lvl 3,lvl 10,30 respa i 100m i lidera neke org

Funky

Ako oces mogu ti ja hostat server

Decko lol si :S Pa de ces da ti neko hosta server za tu glupost ,plus das mu gamemod ,ako stvarno valja uzece ti ga lol :S ! Ako zelis ozbiljan server prikupi 10 eura i kupi jebeni host :S
Poslednja Izmena: Novembar 02, 2009, 20:32:08 POSLE PODNE od MaTiJa

slazem se....jbt sa free serveron nikad se neces proslavit xD....skupis malo para kupis host i to je to.....ali preporucam ti ako je mod skinut sa neta da opce ne otvaras server, jer radit ce par dana pa ces zatvorit  thumbsup

_MaX_PaynE_

Citat: elmedin poslato Novembar 02, 2009, 20:29:15 POSLE PODNE
gledajte raja imam Gm dobar ali me nesta muci

Nemogu da napravim ono da mi ostali mogu igrati.Znam za onu stranicu za rutere nadjem  svoj ruter ali nema onog koda sto pise na mom ruteru tamo na onoj stranici.Mozeli molim vas neko da mu dam GM i da mi neko preko svoj kompjutera hosta server,server nece biti los bit ce dosta raje.Dacu vam admin 1338,donor lvl 3,lvl 10,30 respa i 100m i lidera neke org
gledaj elmedine....dati svoj gamemod(naravno ako si ti napravio)nekome je stvarno sto nebi niko ucinio.......kao prvo slazem se sa deckima da kupis host i sam hostas,isto ako ti je mod skinut sa neta ili bas sa ovog foruma(ako nije editiran dosta) nece obradovat igrace sampa jer takav mod moze imati svako......ali ako mislis da ces uspjeti samo naprijed.....ALI JA TI PREPORUCUJEM STA JE NAJBOLJE!!!!  8)