Ultimate RolePlay IP:188.40.66.75:7778

Započeo 19MuNjA94, Februar 24, 2011, 20:08:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: ...Neno... poslato Februar 24, 2011, 20:57:29 POSLE PODNE
omg,forum factiongaming,a ime server Ultimate xaxaax  :D :'(

Nemogu ni ja da vjerujem xaxaxa , ipak sretno

!!! DAME I GOSPODO, PREDSTAVLJAM VAM ULTIMATE ROLE PLAY SERVER !!!

Naziv servera: Ultimate RolePLay

IP servera: 188.40.66.75:7778

WEB stranica: www.factiongaming.webs.com (ovakav je naziv stranice jer nam se tako pre zvao server, sada smo promenili naziv i narucujemo domenu)

Scripter: John Morrison(JA)

Mapper: Zuba Corleone & John Morrison (JA)









DA MALO OPISEMO MOD I SERVER:

Mod je edit FactionGame moda
Na editu se radilo otprilike pola meseca.
Vlasnik je Zuba Corleone
Suvlasnik Jevta Corleone
Owneri: Zuba Jevta & John(JA)

Radnja se izvodi u gradu Los Santosu prvenstveno zbog lepo uredjenog grada a i zbog mesta gde ljudi idu gde im je zabavno.





Evo malo da opisem organizacije:


Imamo 15 organizacija, bandi, mafija na serveru. a to su:

ORGANIZACIJE:


LSPD-Los Santos Police Department
SFPD-San Fiero Police Department
FBI-Federal Bureau of Investigation
SWAT-Special Weapons and tactis
MD-Medic Department
Taxi co.
Vlada/Gradonacelnik
RTS studio


MAFIJE & BANDE:

Yakuze
TEC-The Escobar Chartel
Street racers
LCN-La Cosa Nostre
Hitmani
Triads
47th Street family


Ovo su nase organizacije na serveru koje su bile, neke smo dodali, neke editovali.




Eventa imamo 5. Organizuju ih admini. Uglavnom su to trke. Evo njihovih opisa:

1) Mountain Chillad Race - Ovaj event je trka, odrazava se na najvecoj planini na celoj mapi san andreasa. Trka pocinje na ulazu u put za planinu. Igraci na trci voze Sanchez motore. Imamo sistem za otvaranje kapije na startu za event na komandu /count. Kada odbrojavanje krene, igraci stoje na kapiji, kada izbaci text igracim ""START"" otvara se kapija i svi krecu. Na ovaj nacin smo se zastitili od varanja na eventima i to je poboljsalo organizaciju eventa.

2) Aero Moto Race - Ovaj event je trka, odrzava se u SF na aerodromu. Takodje ima kapiju i isti sistem otvaranja nje. Trka se odvija motorima. Admin bira koje ce motore stvoriti igracima.

3) Beach Hell Race - Ovaj event je DB trka, odrzava se u SF na plazi. Takodje ima kapiju sa sistemom otvaranja na komandu /count. Igraci voze buggy automobile i imaju MP5 pusku kojom mogu da pucaju igrace DB pravilom i to je dozvoljeno samo na ovom eventu. Na plazi kojom se trkaju su postavljeni burici koji eksplodiraju kada ih udarite. Postavljene su takodje i skakaonice koje otezavaju igracima prolaz preko plaze koji je ogradjen tako da samo mogu preko skakaonice ili da prodju izmedju burica.

4) Monster Truck event - Ovaj event nije trka vec je neka vrsta guranja u ringu sa monsterima. Ovde nema nikakvih kapija, ima platforme na kojima su monsteri. Admin komandom dize platforme sa monsterima, igraci ih uzimaju i ulaze u ring, a admin posle spusta platforme tako da igraci nemaju pravo na drugi monster posle pada u vodu sa prvim. Ovo je savrsen nacin na koji smo se zastitili od bilo kakvih varanja.

5)
Survivor event - Ovaj event je trka. Ovde se radi o "prezivljavanju", pocetak trke je na platformi koja se nalazi na vodi. Admin otvara kapiju a takmicari krecu da plivaju. Dolaze do plaze i trce preko planine, onda dolaze do motora i uzimaju ih i voze ih do sela gde stoji admin. Event nije lepo naskriptan tako da ga ne organizujemo na serveru sve dok ga ne popravimo.

Imamo savrsen nacin nagrada na eventima. Napravili smo nacin nagradi tako sto sam server daje novac prvim 3 igracima koja stignu na cilj. Prvo mesto dobije 15k, drugo mesto 10k a trece mesto 5k. Ovde nema takodje varanja tako da je sve legalno bez varanja.



To bi bilo to o eventima!





Evo malog opisa o biznisima:

Imamo dosta biznisa na serveru. Svaki biznis ima svoje produkte koji se trose povremeno kada kupci nesto kupuju. Svaki biznis ima kasu i interijer.




Evo malog opisa o kucama:

Kuca ima dosta. Svaka kuca ima svoj sef. Kuce su uglavnom za level veci od petog. Retko ima kuca za level 3,4. Cene se krecu od 150k do 500k, a ima i onih vila od po 1mil.




ZAHVALJUJEM VAM SVIMA UNAPRED!!!  CEKAMO VAS NA SERVERU !!! VAS ULTIMATE ADMIN TEAM !!! <3 <3 <3







Poslednja Izmena: Februar 24, 2011, 21:56:19 POSLE PODNE od Duda97

lol sta je ovo 3 lika opisuju server...Koji je od vas owner ??? Bolji je malo opis ...

Opis prosto savrsen -5/10 xDD nema sanse da navratim kad vidim ovako nesto ;)

Snich


Mod isti eventi i skoro iste org -.-
forum onako bolje da si SMF ili PHPbb al ok
opis 3/10 za trud

Mene bi bilo sramota da ovako nesto objavljujem , iskreno ... ne znam sta ste promenili u modu osim SFPD  :-\ , po meni 1/10 za to sto ste se setili da napravite topic ovde ...