[FS]Update lista

Započeo BloOm3R!, Februar 25, 2011, 19:06:18 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Update lista

Ova filterskripta vam moze biti korisna ako zelite imati update isplaniran koji ce biti na serveru sa ovime mogu vidit igraci sto ce biti u update-u uglavnom sam ja to tako zamisljao i koristit cu tako za svoj mod kada cu htjet update.Zasto FS ? pa zato jer bi bilo lakse uploadat filterskriptu nego gamemode.

To je moja 2 filterskripta objavljena ovdje prva je bila Dialog na spawnu a i ova nije tolko losa...ma losa je jer je jednostavna napravljena u 5 min al mozda nekima dobro dode.

Slika



Download




N0NE


Cobra 11


LoL, ti si dodo jednu liniju... Trebo si onda to napravit na neki unikatan nacin. Al ajde, mozda nekom low skripteru posluzi...

Hvala  :D  mislio sam napravit da se u gamemodu ukuca tekst i da onda igraci vide...sad je vec gotovo most wanted se instalirava tak da necu to danas...


CitatLoL, ti si dodo jednu liniju... Trebo si onda to napravit na neki unikatan nacin. Al ajde, mozda nekom low skripteru posluzi...


znam,nisam znao sta da radim pa eto...igrao se bojama wiwiu hehe  :P
Poslednja Izmena: Februar 25, 2011, 19:13:45 POSLE PODNE od Bloomer

Ne znam ništa posebno napravi se za par minuta , ali eto potrudio se i čestitke.
Respect:
Ivex,BloodMaster,[H]265,Correlli


My Music Collection


hvala

imam jos dosta posla u rp modu...za par dana cu napravit malo bolju fs,a razmisljao sam i da napravim neki tut kao cos za gf modove...vidjet cu

Citat: Bloomer poslato Februar 25, 2011, 20:56:42 POSLE PODNE
hvala

imam jos dosta posla u rp modu...za par dana cu napravit malo bolju fs,a razmisljao sam i da napravim neki tut kao cos za gf modove...vidjet cu

Zanima me Å¡to nije Croatian Mafia od Brune?
Respect:
Ivex,BloodMaster,[H]265,Correlli


My Music Collection

ahm... :D je al on radi DM mod ja RP i to ti je tako da je ime samo njegovo a web host,forum,game host sve to bi on da nemora on platit tak da...moram bit ja tu :D

Mirnas_Tajic

jel ima ovdje neka komanda da se ovo prikaze ili ??

joj da ima nisam to naveo komanda ti je /update...

Lijepo. stavicu na ovo na svoj server.. ;)

black_dota

Nista nesto previse potrebno i prelako je za napraviti...

Ok ako je druga FS.