Cro Street

Započeo AdRi_, Maj 25, 2011, 23:27:49 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Cro Street PRG:DM je moj prvi server koji sam nasao na ovom forumu ali sam ga uredio i ulizio mnogo truda na jedno vrijeme sam stao zbog moje bolesti ali sam se vratio i dovrsio ga....Naci radnja se odvija u Los Santosu gdje vecina "balkanskih" servera odvija isto radnju...Želim da se zahvalim mozda najvise jednom covjeku a to je Theodore_Packman(poznatiji kao head Los Balkana) on me je puno toga uzivotu naucio od njega sam naucio i prve korake svoga skriptanja isao sam hop po hop i evo sada sam cak i svoj server otvorio.
Na ovom novo otvorenom serveru su mi pomagali Ivan Horvat(skripter) Ivan Prisć(skripter) Antonio Kapetanovic(skripter) Josip Vulic(owner)Josip Rončević(owner)Matej Rončević(owner)...Evo zahvaljujem im na svemu sto su ucinili za mene da bi otvorio server hvala im od <3....

Na server su dodani jos poslovi:
striptizeta-posao se odvija u Pig Penu u naj poznatijem baru ovo nije bog zna kakav posao nego morate biti zenskog spola za ovaj posao...Idete u Pig Pen radit kao striptizeta samo kada vas musterija pozove na ulazu u vasoj dvorani di plesete stoje 2 cuvara ako grac radi probleme cuvari ga izbace i pozovu policiju vi kao striptizeta morate dati svoj iskaz to je posao LSPDa da vas ispita...vasa zarada ovisi o musteriji koje pokrete ocete da mu radite a komanda za taj posao je /dance 1,2,3,4,5.
 
smetlar-sam posao kaze sto se radi razno razni ljudi koji necuvaju okolis bacaju smeće te zagaÄ'uju okolis a vas red je da ga
lovac-Ovaj posao je uobicajen za siromasne igrace 1 levela...njihov zadatak je otici u obliznji Ammun Nation kupiti shotgun deagle i rifle u sumi su za ovaj posao postavljeni medvjedi,lisice,vukovi,fazani i jos mnogo broje sumske zivotinje...na 1 zivotinju kada se ubije dobije se 35$

klaun-Vas posao je da e ovako na serveru je skriptano da djeca manja od 10 godina su nizeg rasta i njih mogu posvojiti igraci od 15-16 godina oni kada ih posvoje prave roÄ'endanske zabave za vas je to pravo vrjeme za lovu....date oglas da ste najbolji klaun i musterija vas pozove a vi ih zabavite i dobijete svoju platu zarada ovisi o musteriju.

pljačka kladionice-Ovaj posao je vrlo zahtjevan morate biti mini.10+ lvl  udete u kladionicu i uplatite listic sa komandom /tick  te odete na odreÄ'eno mjesto nakon 10 minuta morate se vratit u kladionicu i predstaviti se kao predsjednik skupstine kladionicara te da morate uzeti novce iz sefa nakon toga na vas ce kreniti LSPD ili poznatije PD vi morate biti bolji i iskusniji od njih i brzi te morate dostaviti do odreÄ'enog mjesta,ali policajci su vam jos uvjek prepreka kada dostavite imate policajce za petama pa je naskriptano isto kao u nfs da se sakrijete iza ugla i cekate da se napuni do 100% kada se napuni vas policija prestaje ganjat i dobijete 200$ bonus za ovaj posao se dobije novaca koliko zaposlenica kladijonice ima u sefu ako nema nista vi morate pobjeci samo od policije i dobijete samo bonus.

pljačka poÅ¡te-Za ovaj posao morate bit lvl 5+  ukucate komandu  /orobi i dobijete zadatak di trebate otici na tom poslu se poslovoÄ'i u poÅ¡ti predstavljate kao novi poÅ¡tar te vam ona preda postu a vi ju dostavite u vasu bazu i zaradite  1500$....i mislim da znate one tipicne poslove koji svi serveri imaju:
kamiondija
vozac busa
diler droge
automehanicar...itd
i
to je sve o poslovima krenimo dalje  ima oko 500 do 600 naskriptanih kuca za kupit i rentat cjene renta se nizu od 50$ do 999$ a za kupnju od 35000$ do 100000$
mislim da je to dovoljno dobro za pocetak servera.

Naci dosta toga sam ubacivao uredivao sklanjao cak su me neki zvali i "ovisnikom" ali nisam se obracao jer sam zelio ostvariti svoj san i evo ostvario sam ga....
Kasnije kada bude update editovat cu i dodati sve stvari koje imam u planu za update...


server se otvara:11.6.2011 sad ce se svi pitati zasto? zato sto je prosle godine kada sam tek kretao raditi svoj server umrao moj glavni suradnik da je danas ziv server bi bio bolji nego sto je sada on mi je bio odlican prijatelj  volili smo se ko braca ali je on preminuo pa bi htjeo otvoriti server na obljetnicu njegove smrti jer 
je umro za kompjuterom ali je bio preslab da samonom odradi ovaj dio i preminuo je.

oko foruma:forum ce doci u izradi za par dana  evo to je sve od mene

IP:trenutno nepoznat zbog pravila ovog pod foruma

Kad budeš imao forum i IP javi se da unlock.

cristiane

Promjeni ime servera,jer ne možeš koristiti ime servera koji je nekada postojao bez dozvole vlasnika.
Poslednja Izmena: Maj 25, 2011, 23:58:22 POSLE PODNE od Koksildo