[pomoc]mta

Započeo ScaRy, Februar 12, 2011, 12:35:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ubacio sam objekte nove i kad udjem sve i pokrece se i kad udje samo pise gore mta server 1.0.4 i crno sta da radim?

Moderatori pazite kako vam otvaraju teme.Svaka tema ima Naslo: "[POMOC]MTa" "[POMOC] U vezi MTA" i sl. Pa ovdije se pise iskljucivo o MTA i pazite da vam ne postavljaju tako glupe naslove msm svi su isti.Ovaj je sad mogao otvorit temu s naslovom "[POMOC] MTA novi objekti" a ne sve isto. Nadam se da ste me shvatili.


scary probaj sacetaki minut dva.. ako nece reinstall MTA

probaj da stisnes ESC pa vratis

ili ako nece reinstall MTA
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Vi sto kazete da vam rade nove objekti..
upload svoj MTA i dajte link :D
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

gotti ubacio sam preko onog tutirala sto si mi dao i krene i crno i nema nista cekao sam ....


Ajde vi koji ste namestili to,uploadujte MTA i podelite ga sa nama,jer svima kad pokrenu dobiju je**** crni ekran..

Namestio sam :DDD JEEE
Poslednja Izmena: Februar 12, 2011, 19:17:22 POSLE PODNE od ScaRy