Re-Otvorenje FactionGame RP/DM

Započeo Snich, Februar 13, 2011, 19:28:49 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Snich

Re-Otvorenje FactionGame RP/DM Servera

F a c t i o n G a m e R o le p l a y / D e a t c h M a t c h

OTVORENJE VECERAS U 20:00 sati



VLASNIK: Snich_Wolf

SUVLASNIK: Nidza_Haos

HOSTING: Gamehosting.rs

FORUM: www.faction-game.info

IP SERVERA: 178.63.80.210:7877


Info o Skripti: Prije svega zelio bih da pozdravim sve Clanove, Administratore i Moderatore  Balkan Samp Foruma.
Svi sigurno znate da sam vodio FactionGame RP Server, ali zbog nekih nesuglasica izmedju mene i mog suvlasnika
odlucio sam da zatvorim.
Nakon nekoliko dana, dok su se stvari izgladile, odlucili smo ponovno otvoriti isti server sa istim imenom ali s vecim promjenama,
ovaj put sam mnogo toga svog dodao u skriptu, tako da igracima nikada nece biti dosadno.
Cijela radnja je smjestena , gdje drugo nego u Los Santosu i smatram da je to idealno mjesto jer su se igraci navikli.
Sto se tice cjelokupne skripte, skripta je optimizirana i "nadam se da nema bugova" .
Sve sam sam skriptao i radio jer ne volim da mi se iko petlja.
Od dana upoad-ovanja FactionGame-a na BS, mnogo toga sam izmjenio i promjenio, tako da manje lici na onaj stari FactionGame.
Naravno, ako sve bude uredu, imam u pplanu jos mnogo toga da promjnim sa raznim Update-ovima.
Nisam htio da stavljam previse toga, jer moram nesto da cuvam i za Update ...xD
Naravno, ovog puta imamo domenu ".info"


Evo malo detaljnijih informacija:

Info o Serveru:
  Na Serveru postoji 13 organizacija, koje se svrstavaju na Ilegalne i Legalne:

Legalni: Taxi Org.
  FBI Org.
  LSPD
  S.W.A.T
  Novinarska Ag.
  Vlada/Gradonacelnik
  Hitna Pomoc


Ilegalni: The Escobar Cartel ( TEC )
  Yakuzza
  47th Street Family
  Faction Bikeri
  La Cosa Nostra
  Hitman Org.



Poslovi na Serveru
  Poslova ima ukupno 15, od kojih se svrstavaju na Ilegalne i Legalne

Ilegalni: Posao prostitutke
  Diler droge
  Svercer materijala
  Svercer droge
  Ilegalni farmer
  Diler oruzja

Legalni: Posao advokata
  Posao mehanicara
  Posao bodyguard-a
  Posao boksera
  Posao vozaca autobusa
  Posao kamiondzije
  Posao raznosaca pizza
  Posao Legalnog farmera
  Posao Cistaca ulica



Na Serveru postoji JunkBuster AntiCheat, koji citerima pruza jedinstven ban ili kick, tako da ako imate neki Cheat, gasite ga prije ulaska na Server
Na Server sam "sad zasad" dodao samo 15 vozila na prodaju, broj ce se povecati u koliko se bude broj igraca povecavao.

Spawn mjesto je izuzetno jedinstveno i pruza igracu informacije o samom Serveru

Bande i Mafije:
  The Escobar Cartel:
     O TECU-u nema puno govora, oni se bave svim i svacim sto se tice "CRNOG TRZISTA"
     Vole da kidnapuju, ratuju, veoma su opasni i za civile a i za ostale.
     TEC je mafija kojoj niko nikad nije stao u kraj, pa cak ni Zakon, sto znaci "kada susretnete clana TEC-a, zaokrenite se"



Faction Bikeri:
  Bikeri su banda koja se bavi kupo-prodajom vatrenog oruzja, mozete ih vidjeti na Harley Davidson-ima
  Uvjek su zajedno, njihov moto je "svi za jednog, jedan za sve".
  Ne komuniciraju puno sa civilima, niti se okupljaju u vecoj masi ljudi.
  Slozni su kao ekipa, i u boj idu zajedno.
  Nisu opasni za civile, ali opet ih se klonite!


La Cosa Nostra:
  La Cosa Nostra je mafija koja je vec duzi niz godina u ogromnom ratu sa poznatim i uzavrelim TEC-om.
  Samo je bit, kada ce taj rat da stane.....Pa, dokle god postoji ijedan clan TEC-a i drugi clan LCN-a rat ce se odvijati.
  LCN skromno zivi kao jedna zajednica, pa mozda i bolje o TEC-a, bave se prodajom vatrenog oruzja i droge.
  La Cosa Nostra mafija je u prva na glasu kada se dogodi ubitstvo u gradu, oni ubijaju polako, prema spisku.
  LCN je opasan za Policiju, i na ratnoj nozi je sa svima.

47th Street Family
  47th poznatiji kao i Ulicari, sa svojim bejzbol palicama okruzuju 47th- ulicu.
  Ako ste se slucajno zaputili prema njima, stanite na kocnicu i ubacite u rikverc jer tamo gdje idete se nalazi 47th Street Family.
  Inace izlaze nocu, mada ih i po danju ima, ni skim se ne druze, i imaju samo jedno u glavi, "ubiti predsjednika".
  Niz za nizom godina, smisljaju planove kako doci do predsjednikove glave, naime 47th Street Family je "osvetnicka banda.

Yakuzza:
  Yakuzza se mnogo mnogo izdvaja od ostalih.
  Yakuzza nije osvetnicka mafija niti je na ratnoj nozi sa Policijom i ostalim , Yakuzza jednostavno vodi jedan savremeni sistem zivota,    prvenstveno kao
  Yakuzza se bavi prodajom vatrenog oruzja i dilanjem droge, i mogu nagovjestiti da je jedina u San Andreasu koja ima najvece zalihe    "crnog trzista".
  Yakuzza nije opasna za civile, u suprotnom ona ih voli.

Hitmani:
  Hitmani su organizacija se bavi lisenjem zivota odredjenih osoba.
  Naime, ako vam se desilo da vam neko maltretira i uzastopno nervira, mozete da narucite ubojstvo, bas kod Hitmana.
  Sve sto je potrebno, jeste to da stupite u kontakt sa odredjenim clanom Hitmana i dogovorite se kako o cijeni tako i vrsti ubojstva.
  Hitmane slabo ko vidi danju, jer oni su nocne ptice,ako ste se zadesili da u nocu cujete krik ili vidite ubitstvo, ne pokusavajte
  zvati Policiju, jer ste mozda VI drugi na njihovom bloku za rijesti...


               
Dodjite na novo otvorenje FactionGame Servera i budite dio nase Zajednice, mnogo toga vas na Serveru ocekuje.
Evo nekih slika sa servera, na slikama je prikazano pretezno Bolnica, Policija, Vijecnica, TEC, Poslovi, Burg, Carina itd...

I jos mnogo mnogo toga, dojite da se zabavimo, vasa FactionGame RolePlay Zajednica

                                       
Poslednja Izmena: Februar 14, 2011, 08:40:51 PRE PODNE od gonss.pwn

Super!!!  :) :) :) :)

Dolazim na otvaranje


Citat: John_DilingtonEldin_Omanovic mi je ukrao auto.

Svjedok: Emir_Scofield.

Opis 10/10
Sretno
Dolazim na otvaranje...

Nego, da netrebate dobre mappere?  ;) :) :D :P

Respekt:
eXtreme
BloodMaster
Paradox

Citat: John_DillingthonEldin_Omanovic mi je ukrao auto.

Svjedok: Emir_Scofield.




Snich

Harise, ja sam mapper, i najbolji sam (za svoj server)  :-*  ;)


...Neno...


cristiane

I za tebe isto vazi,vec imas jednu temu u ovim podforumu,al premjestit cu je (samo zbog opisa) u Najnovije informacije o SA:MP serverima,ma da i tamo imas al je otvorena prije devet dana,.Ubuduce citaj pravila prije postanja

Snich