VPS

Započeo tenkaloni, Februar 06, 2011, 21:07:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Eh ovako zanima me koliko koja igra zahtjeva rama po slotu....naime zelim zakupiti vps, za vlastite potrebe, pa me zanima koliko mi treba rama za koju igru (i naravno koliko slotova xD).....i da....ako imate neki dobar vps da predlozite (a da nije preskup xD).......:D:D


THX unaprijed :D
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

Slotovi opce nemaju veze s ramom, tj. imaju kad su igraci na serveru, samp uzima 50mb, ne vise, cod4 puno vise, preko 400mb, cod2 slicno ko cod2, cs oko 150mb..

Ako neznas puno o Linuxu i tim stvarima, nemoj uzimat..
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Citat: LuKsA poslato Februar 06, 2011, 21:43:09 POSLE PODNE
Slotovi opce nemaju veze s ramom, tj. imaju kad su igraci na serveru, samp uzima 50mb, ne vise, cod4 puno vise, preko 400mb, cod2 slicno ko cod2, cs oko 150mb..

Ako neznas puno o Linuxu i tim stvarima, nemoj uzimat..

to je po slotu jel tako ? xD.........

ma znam ja postavit servere i sl., a i ne treba mi nista "profesionalno", nego samo za kucnu upotrebu, tako da cu se vec nekako snac :D:D

a imas li neki VPS da predlozis ? :D:D:D

BTW THX :D
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

Pa sta ce ti onda VPS ako trebas z kucnu upotrebu. Ako nisi nikad bio Linux admin nemoj ni pokusavati uzimati jer ces se samo jebat.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Lose je uzet posto uvijek neznas kolko se koristi taj dedi na kojem je vps, dal na njemu vec ima game hosting netko, dal web server, dal vec ima vpsova i sl.
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

THX svima na savjetima :)....aj pogledat cu josa malo, pa cu vidjet sta cu (dedicated il vps il nesto 3. :D:D:D)

THX svima ;)
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

Lock'ed
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.