Internet !

Započeo Matt-, Februar 18, 2011, 22:57:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Eto prije 5 dana počelo mi je nešto žestoko štekati internet. Prvo sam mislio da je to privremeno da nešto rade ali kada su prošla 2 dana nije jednostavno bilo moguće , nisam mogao učitati obične web stranice tj. mogao sam ali sa mukom mukovom nakon jedno 15,20min isto tako i SA:MP naravno nemogu se uopće spawnati jer mi ping jednostavno leti 90,130 itd. Na kraju sam otkrio da je to crv koji se množi preko interneta, uklonio sam ga sa Microsoft Security Essentials i eto jedan pun dan nije mi štekalo i lagalo ali sada se vratilo! Ako tko može pomoći bio bih mu PREKOZAHVALAN jer imam jako važne stvari za raditi , Hvala unaprijed !!
Respect:
Ivex,BloodMaster,[H]265,Correlli


My Music Collection

Pa nazovi operatora
I lijepo pitaj

Mi ti ovde nikako nemozemo pomoc

slazem se!

ovdje se ljudi(vecina) siguro ne kuzi tak dobro...

ali ti ne govorim zlonamjerno, neg je bezobrazno da placas net i ova gamad da ti ne pruzi pomoc...


iLife RolePlay
91.121.150.132:7783
FORUM OVDJE


jel ti zakljucan wirelles? ako i je, a samo je wep zastita, to se lako probije, posebno ako stalno visis na netu, s wirelles karticom kakvu ja imam d-link s atheros chipom, Aircrack-ng i backtrack linuxom koji se boota s dvd-a probijem ti tu zastitu za max pola sata....

stavi wpa2-psk zastitu i key bezveze ispisi i nitko ti ju nece probit...  
Poslednja Izmena: Februar 22, 2011, 00:41:57 PRE PODNE od Dude

nemora bit da koristi wireless... jednostavno se zna desiti... probaj nazvat operatora da ti "izmjere" liniju... mozda je negdje los spoj ili nesto pa uspori internet totalno jedva i telefon radi...

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...