[POMOC] Ne mogu da ostanem dugo na serverima sa mnogo igraca(uglavnom na BE)

Započeo Sabbath, Februar 11, 2011, 00:19:59 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

E ovako. Ne mogu ostati na serverima poput CroHerze, Balkan express (ne mogu duze od 2 min nikako), itd... Jednostavno igram i odjednom prestane sve raditi, pukla konekcija, ne pise server closed the connection. Pa napravim relog pa igram 5-6 min i opet mi se to desi.  Uglavnom nestanu vozila i sve i nmg nista na sevreru raditi, pravo onako kao da sam kickovan. Reinstall sam gta sa i samp i ne ide. Koristim Win 7.

Unapred hvala.

Vjerojatno do neta ako ti je pukla konekcija..
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

@Luksa na istom netu sam prije mogao normalno igrati pa ne verujem da je u tome problem
@zic ne lupaj molim te

Ako imas net na USB, onda pazi da ti signal uvjek bude na HSUPA ili u krajnjem slucaju UMTS


OmG citaj gore sta sam rekao..i ti si moderator ni ne procitas do kraja

Citat
E ovako. Ne mogu ostati na serverima poput CroHerze, Balkan express (ne mogu duze od 2 min nikako), itd... Jednostavno igram i odjednom prestane sve raditi, pukla konekcija, ne pise server closed the connection. Pa napravim relog pa igram 5-6 min i opet mi se to desi.  Uglavnom nestanu vozila i sve i nmg nista na sevreru raditi, pravo onako kao da sam kickovan. Reinstall sam gta sa i samp i ne ide. Koristim Win 7.

Unapred hvala.


Citat: _tHe_WoLf_ poslato Februar 11, 2011, 19:05:50 POSLE PODNE
OmG citaj gore sta sam rekao..i ti si moderator ni ne procitas do kraja

Citat
E ovako. Ne mogu ostati na serverima poput CroHerze, Balkan express (ne mogu duze od 2 min nikako), itd... Jednostavno igram i odjednom prestane sve raditi, pukla konekcija, ne pise server closed the connection. Pa napravim relog pa igram 5-6 min i opet mi se to desi.  Uglavnom nestanu vozila i sve i nmg nista na sevreru raditi, pravo onako kao da sam kickovan. Reinstall sam gta sa i samp i ne ide. Koristim Win 7.

Unapred hvala.



Ispricavam se, obrisi cijeli GTA SA folder -.-