Zakrivljeni.exe - BestOne.exe (odlazi)

Započeo [RTVTDM] Waka-Waka.exe, Februar 06, 2011, 18:17:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

cristiane

Citat: gonss.pwn poslato Februar 06, 2011, 18:29:19 POSLE PODNE
Uh, svima samp uništi život.
Svima? Ja cu bar za sebe reci da sam izuzetak,nebi dopustio sebi da mi jedna obicna igra unisti zivot kao sto ti rece.
Citat: BestOne.exe poslato Februar 06, 2011, 18:17:57 POSLE PODNE
Dosao je i taj dan...
Razmislio sam, i moj konacan odgovor je da odlazim. Mnogima ce biti drago, vjerovatno svima, ionako nitko ne mari za mene. Meni ce biti lakse, bit cu vani, mozda nac curu (ako uspijem), nac prijatelje... Jednostavno, sve me vuce na SAMP ali nmg si unistit zivot zbog jednog nedostatka - gospodina zakrivljenoga. Moram poceti iznova, prvo se posvetim skoli, onda sebi, pa tek onda SA:MP-u
Ljudi koje cu pamtiti:
eXtreme - Znas zasto
black_dota - Koliko se god svadjali, pasemo si nekako...
...Neno... - Genijalac za mapanje, nema boljega na balkanu
Corelli - Najbolji admin i prijatelj
LuKsA - Uvjek mi je pomagao
Sry ako sam nekoga zaboravio... Pozdravljam cjeli BE server, prestajem sa SAMP
Budite mi svi sretni i zadovoljni, ak nes trebate pitajte na mail (nemojte me opsjedat o RL)
Sto manje ostaje spamera bolje za host.U svakom slucaju sretno ti u RL,mada ih je bilo jos dosta takvih poput tebe otvore temu kao navodno "odlazim" sutradan dodju na dobro jutro.

Citat: [BE] Gotti poslato Februar 06, 2011, 18:35:04 POSLE PODNE
zz,

ne treba se preterivati ni u cemu
Skromni je najsretniji covjek :)
Inace, thx dota i ostali
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



black_dota

Citat: cristiane poslato Februar 06, 2011, 18:36:48 POSLE PODNE
Citat: gonss.pwn poslato Februar 06, 2011, 18:29:19 POSLE PODNE
Uh, svima samp uništi život.
Svima? Ja cu bar za sebe reci da sam izuzetak,nebi dopustio sebi da mi jedna obicna igra unisti zivot kao sto ti rece.
Citat: BestOne.exe poslato Februar 06, 2011, 18:17:57 POSLE PODNE
Dosao je i taj dan...
Razmislio sam, i moj konacan odgovor je da odlazim. Mnogima ce biti drago, vjerovatno svima, ionako nitko ne mari za mene. Meni ce biti lakse, bit cu vani, mozda nac curu (ako uspijem), nac prijatelje... Jednostavno, sve me vuce na SAMP ali nmg si unistit zivot zbog jednog nedostatka - gospodina zakrivljenoga. Moram poceti iznova, prvo se posvetim skoli, onda sebi, pa tek onda SA:MP-u
Ljudi koje cu pamtiti:
eXtreme - Znas zasto
black_dota - Koliko se god svadjali, pasemo si nekako...
...Neno... - Genijalac za mapanje, nema boljega na balkanu
Corelli - Najbolji admin i prijatelj
LuKsA - Uvjek mi je pomagao
Sry ako sam nekoga zaboravio... Pozdravljam cjeli BE server, prestajem sa SAMP
Budite mi svi sretni i zadovoljni, ak nes trebate pitajte na mail (nemojte me opsjedat o RL)
Sto manje ostaje spamera bolje za host.U svakom slucaju sretno ti u RL,mada ih je bilo jos dosta takvih poput tebe otvore temu kao navodno "odlazim" sutradan dodju na dobro jutro.
omfg sto si takav?
lik odlazi jer ga zajebavaju ti tako

Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

poznaticovik

Citat: [IG]black_dota poslato Februar 06, 2011, 18:40:08 POSLE PODNE
Citat: cristiane poslato Februar 06, 2011, 18:36:48 POSLE PODNE
Citat: gonss.pwn poslato Februar 06, 2011, 18:29:19 POSLE PODNE
Uh, svima samp uništi život.
Svima? Ja cu bar za sebe reci da sam izuzetak,nebi dopustio sebi da mi jedna obicna igra unisti zivot kao sto ti rece.
Citat: BestOne.exe poslato Februar 06, 2011, 18:17:57 POSLE PODNE
Dosao je i taj dan...
Razmislio sam, i moj konacan odgovor je da odlazim. Mnogima ce biti drago, vjerovatno svima, ionako nitko ne mari za mene. Meni ce biti lakse, bit cu vani, mozda nac curu (ako uspijem), nac prijatelje... Jednostavno, sve me vuce na SAMP ali nmg si unistit zivot zbog jednog nedostatka - gospodina zakrivljenoga. Moram poceti iznova, prvo se posvetim skoli, onda sebi, pa tek onda SA:MP-u
Ljudi koje cu pamtiti:
eXtreme - Znas zasto
black_dota - Koliko se god svadjali, pasemo si nekako...
...Neno... - Genijalac za mapanje, nema boljega na balkanu
Corelli - Najbolji admin i prijatelj
LuKsA - Uvjek mi je pomagao
Sry ako sam nekoga zaboravio... Pozdravljam cjeli BE server, prestajem sa SAMP
Budite mi svi sretni i zadovoljni, ak nes trebate pitajte na mail (nemojte me opsjedat o RL)
Sto manje ostaje spamera bolje za host.U svakom slucaju sretno ti u RL,mada ih je bilo jos dosta takvih poput tebe otvore temu kao navodno "odlazim" sutradan dodju na dobro jutro.
omfg sto si takav?
lik odlazi jer ga zajebavaju ti tako

Zajebavaju ga dječurlija samo bez pameti -.-'

Eto da budem iskren, odlazim zbog mog problema i onda zbog tih botova. Najgore mi je kad netko odlazi (bilo je odlazaka na tisuce) (a vecinom to cristiane radi) kaze ''a nema veze, bit ce vise hosta'', ''sto manje clanova to vise postova'', ''bolje za host''... Zivciraju me ti likovi jednostavno ::)
I stvarno, dota koliko god je nekad glup, mlad i neznam sta bar nije djubre od covjeka kao neki ovdje, koji se vise brinu za hosting nego za neko zivo bice (meni je vise zao vani pticice nego hosta)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...




black_dota

Citat: BestOne.exe poslato Februar 06, 2011, 18:44:28 POSLE PODNE
Eto da budem iskren, odlazim zbog mog problema i onda zbog tih botova. Najgore mi je kad netko odlazi (bilo je odlazaka na tisuce) (a vecinom to cristiane radi) kaze ''a nema veze, bit ce vise hosta'', ''sto manje clanova to vise postova'', ''bolje za host''... Zivciraju me ti likovi jednostavno ::)
I stvarno, dota koliko god je nekad [cenzura], mlad i neznam sta bar nije djubre od covjeka kao neki ovdje, koji se vise brinu za hosting nego za neko zivo bice (meni je vise zao vani pticice nego hosta)

Hvala na ovom :)

Hah stormer... Nemam ti se ja snage svadjat, evo, reci cete da sam lud, al, kad se postavjam s dotom (S njim najcesce) ja cekam na vratima da mi nece doc doma i placem zato sto mi je zao sto sam nekoga povrijedio... Jednostavno sam takav, ne shvacam kako su neki ljudi tako bez duse
I nemojte sad stavljat ovo u potpise, pa sta ako se rasplacem ako se posvadjam s nekim (briga me sta je virtualno)
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Citat: BestOne.exe poslato Februar 06, 2011, 18:44:28 POSLE PODNE
A ak ga poznajes u rl i to ti kaze nabavis neku dobru oklagiju od babe i udri mujo :D

aghahhah ti mi se svidjas
Poslednja Izmena: Februar 06, 2011, 18:50:32 POSLE PODNE od [HG] Ante_Dracar aka Lopa



Posjetite nas i osjetite razliku
www.balkan-city.info



193.192.59.151:7788


Game monitor nije u 100% tocan tj uvjek pokaziva manje

poznaticovik

Napišite scenarij za neku sapunicu daj samo mu recite zz sretno u RL , nezanima nas sve vaše dnevne aktivnosti

Citat: [HG] Ante_Dracar aka Lopa poslato Februar 06, 2011, 18:50:01 POSLE PODNE
Citat: BestOne.exe poslato Februar 06, 2011, 18:44:28 POSLE PODNE
A ak ga poznajes u rl i to ti kaze nabavis neku dobru oklagiju od babe i udri mujo :D

aghahhah ti mi se svidjas

Pogresio si citat xD

@Stormer, hahahha oklagiju xD



OT: Aj sretno u RL i uzivaj ,navataj nesto ;)

Ajde ne cmrlji i brlji, nego kazi bok i idi. Ove rastanke radite ko da ste 20 godina bili oženjeni. Samo se jos nemoj rasplakati.

BTW. Znam da ces se vratit, mozda neces biti tolko aktivan ali ces jos biti tu.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat: LordShigi poslato Februar 06, 2011, 18:55:37 POSLE PODNE
Ajde ne cmrlji i brlji, nego kazi bok i idi. Ove rastanke radite ko da ste 20 godina bili oženjeni. Samo se jos nemoj rasplakati.

BTW. Znam da ces se vratit, mozda neces biti tolko aktivan ali ces jos biti tu.

Potpis!

btw sretno u RL

Otišao si.

Lock
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265