[pomoc] Role-Play-Pitanja

Započeo [Bp]jovan, Januar 24, 2011, 18:05:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

E ovako Trebaju mi roleplay pitanja znaci probo sam po tutorialu da radim http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=16015.msg115178#msg115178 to je taj tut i pise naprimer da nadjem nesto dialog 1246 nemogu da nadjem nema ga u Gm-u koristim Bu mod Hvala unapred

------------------------------------------------------------------------------
Zahvaljujem Se Snich_Wolf-u Zato sto Mi je mnogo Pomogo oko Skriptanja...Snich Hvala brt <3 xD

sasvim jednostavno na kraju totoriala izbrisi setplayerspawn i umjesto toga stavi ovo.
ShowPlayerDialog(i, broj_dialoga, DIALOG_STYLE_LIST, " \nSto je to  RP-Roleplaying  \n", "Simuliranje Pravoga zivota \nUbijanje igraca na njegovom spawnu \nKoristenje bugova u svoju korist", "uredu", "odustani");

i sada naprimjer pitanje glasi
Sto je to  RP-Roleplaying

ako igrac odgovori pod 1 = Simuliranje Pravoga zivota ono ga stavlja na drugi dialog i nova pitanja (napravi novi ShowPlayerDialog) i tako dokle ti se god da radit
__________________________________________________________________________________
ako igrac odgovori pod 2 = Ubijanje igraca na njegovom spawnu netocan odgovor server ga kick kick(playerid)
__________________________________________________________________________________
ako igrac odgovori pod 3 = Koristenje bugova u svoju korist netocan odgovor server ga kick kick(playerid)

to ti je sva filozofija

ukoliko nisi razumio napisi
Poslednja Izmena: Januar 24, 2011, 21:02:57 POSLE PODNE od [HG] Ante_Dracar aka Lopa



Posjetite nas i osjetite razliku
www.balkan-city.info



193.192.59.151:7788


Game monitor nije u 100% tocan tj uvjek pokaziva manje

Kako da stavim vise pitanja ne samo jedno ??

------------------------------------------------------------------------------
Zahvaljujem Se Snich_Wolf-u Zato sto Mi je mnogo Pomogo oko Skriptanja...Snich Hvala brt <3 xD

black_dota

jovane sta ti radis na ovom forumu sem sto nesto zapitkujes?

stavi ako ti igrac pogodi pod 1 onda ti otvori drugi dialog

ShowPlayerDialog(i, broj_dialoga, DIALOG_STYLE_LIST, " \nPitanje\n", "ODG1\nODG2\nODG3", "uredu", "odustani");

i pratis ovo sto i je lopa rekao