[Pomoc] umesto broja da bude *

Započeo [Bp]jovan, Januar 22, 2011, 20:12:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

kako da namestim kad neko ukuca broj da bude * primer: 222 ***






                                                                     UNAPRED HVALA

------------------------------------------------------------------------------
Zahvaljujem Se Snich_Wolf-u Zato sto Mi je mnogo Pomogo oko Skriptanja...Snich Hvala brt <3 xD

lijepo public onplayertext
new brojevi[] = {'0','1','2','3','4','5','6','7','8','9'};
for(new b = 0; b < sizeof brojevi; b++)
{
new tekst = strlen(text);
format(string, sizeof(string), "%d.%d.%d.%d",brojevi[b],brojevi[b],brojevi[b],brojevi[b]);
for(new i = 0; i<tekst; i++)
{
if(text[i] == string[i])
text[i] = '*' ;
}
}

ee ja ubacim ali imam eror  format(string, sizeof(string), "%d.%d.%d.%d",brojevi,brojevi,brojevi,brojevi);  tu nzm sto neznam dal sam lepo ubacio znaci public OnPlayerText(playerid, text[]) i odam ispod sam stavio ako nije slikaj mi kako treba da se ubaci

------------------------------------------------------------------------------
Zahvaljujem Se Snich_Wolf-u Zato sto Mi je mnogo Pomogo oko Skriptanja...Snich Hvala brt <3 xD


black_dota


new brojevi[] = {'0','1','2','3','4','5','6','7','8','9'};
for(new b = 0; b < sizeof brojevi; b++)
{
new tekst = strlen(text);
format(string, sizeof(string), "%d.%d.%d.%d",brojevi[b],brojevi[b],brojevi[b],brojevi[b]);
for(new i = 0; i<tekst; i++)
{
if(text[i] == string[i])
text[i] = '*' ;
}
}


Tako dodajte morate podesiti zagrade i to da nebi bilo warninga

D:\Rezerva\Brutal Public Finalna Verzija\gamemodes\Bp-RolePlay.pwn(51752) : error 017: undefined symbol "string"
D:\Rezerva\Brutal Public Finalna Verzija\gamemodes\Bp-RolePlay.pwn(51752) : error 017: undefined symbol "string"
D:\Rezerva\Brutal Public Finalna Verzija\gamemodes\Bp-RolePlay.pwn(51752) : error 033: array must be indexed (variable "brojevi")
D:\Rezerva\Brutal Public Finalna Verzija\gamemodes\Bp-RolePlay.pwn(51752) : fatal error 107: too many error messages on one line



eto imam 4 erora kad ubacim moze neko da mi pomogne a ovo mi je jako vazno da ubacim
Poslednja Izmena: Januar 23, 2011, 13:15:49 POSLE PODNE od jovan996

------------------------------------------------------------------------------
Zahvaljujem Se Snich_Wolf-u Zato sto Mi je mnogo Pomogo oko Skriptanja...Snich Hvala brt <3 xD

Citat: jovan996 poslato Januar 23, 2011, 00:57:46 PRE PODNE
D:\Rezerva\Brutal Public Finalna Verzija\gamemodes\Bp-RolePlay.pwn(51752) : error 017: undefined symbol "string"
D:\Rezerva\Brutal Public Finalna Verzija\gamemodes\Bp-RolePlay.pwn(51752) : error 017: undefined symbol "string"
D:\Rezerva\Brutal Public Finalna Verzija\gamemodes\Bp-RolePlay.pwn(51752) : error 033: array must be indexed (variable "brojevi")
D:\Rezerva\Brutal Public Finalna Verzija\gamemodes\Bp-RolePlay.pwn(51752) : fatal error 107: too many error messages on one line



eto imam 4 erora kad ubacim moze neko da mi pomogne a ovo mi je jako vazno da ubacim
iznad format(string, sizeof(string), "%d.%d.%d.%d",brojevi,brojevi,brojevi,brojevi);
probaj dodati:
new string[128]
;

mozes ti meni da stavis kako treba to da izgleda da kopiram

------------------------------------------------------------------------------
Zahvaljujem Se Snich_Wolf-u Zato sto Mi je mnogo Pomogo oko Skriptanja...Snich Hvala brt <3 xD

 ???
ja imam potpuno drugacije al pod svaku komandu posebno

black_dota

Citat: [Bp]jovan poslato Januar 23, 2011, 00:57:46 PRE PODNE
D:\Rezerva\Brutal Public Finalna Verzija\gamemodes\Bp-RolePlay.pwn(51752) : error 017: undefined symbol "string"
D:\Rezerva\Brutal Public Finalna Verzija\gamemodes\Bp-RolePlay.pwn(51752) : error 017: undefined symbol "string"
D:\Rezerva\Brutal Public Finalna Verzija\gamemodes\Bp-RolePlay.pwn(51752) : error 033: array must be indexed (variable "brojevi")
D:\Rezerva\Brutal Public Finalna Verzija\gamemodes\Bp-RolePlay.pwn(51752) : fatal error 107: too many error messages on one line



eto imam 4 erora kad ubacim moze neko da mi pomogne a ovo mi je jako vazno da ubacim

Citatnew brojevi[] = {'0','1','2','3','4','5','6','7','8','9'}; 
for(new b = 0; b < sizeof brojevi; b++) 

   new tekst = strlen(text); 
   format(string, sizeof(string), "%d.%d.%d.%d",brojevi,brojevi,brojevi,brojevi); 
   for(new i = 0; i<tekst; i++) 
   { 
      if(text == string
      text = '*' ; 
   } 
}

ajde vise jebote jesi [cenzura] kopiraj kako meni radi omg
Poslednja Izmena: Januar 23, 2011, 18:12:54 POSLE PODNE od [IG]black_dota

new brojevi[] = { '1','2','3','4','5','6','7','8','9'};
for(new b = 0; b < sizeof brojevi; b++)
{
new tekst1 = strlen(text);
for(new i = 0; i<tekst1; i++)
{
if(text[i] == brojevi[b])
text[i] = '*' ;
}
}

e meni to radi to je za /s ali kak da namjestim da bude za /b chat?

black_dota

ode jedan dodje drugi -.-

moras onda i tamo staviti ili u proxdetector ubaciti ovo sto je rekao aleksandar