Pomoc sa routerom

Započeo Sabbath, Januar 19, 2011, 10:17:52 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Nikako ne mogu pristupiti u postavke. Svasta sam pokusavao...svakakve username i passworde i nece...Koristim Huawei HG520b Echo life.....kad sam imao neki zyxel (tako nekako) islo sve ok i mogao sam port otvoriti a vako nema sanse...pregledao sve papire i nema nista, zvao ovog sto mi stavljao internet da vidim jel neke standardne menja i kaze nije....mozel mi neko reci kako da promenim user name i pass

Cobra 11

jesi probo: user, 0000,admin,administrator ??? Nazovi službu,oni najvjerojatnije znaju...

zvao sam ih oni kazu da nazovem ovoga sto je mi je net postavljao a njega sam i pre zvao nije nista menjao...probao sam ti to nece

franjoxx

http://www.redoracle.com/index.php?option=com_password&task=view&vendor=Huawei


nevvjerujem da ce ti ovo sta pomoc sigurno si ovo vec vidio ali mozda i hoce neznamevo probaj!

Zovi sluzbu za korisnike nek ti resetiraju... I da, mozda ti je ispod modema dolje, kao meni...
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Ako koristis neki mobilni net (mislim da je to Huawei) onda ti to radi na princip da su svi portovi otvoreni (samo dernes ip:port i deres)...


AKO NE.....


Onda koristi default ako nadjes

AKO NE.....

Imas u papirima onu imejl adresu [email protected]   ili [email protected]  ili [email protected] + pass...

Kad sam ja imo net od t-coma to mi je pisalo nako svjetlo sivim slovima pa sam jedva naso (u ugovoru)...

Citat: [Saw]BloodMaster poslato Januar 23, 2011, 21:21:02 POSLE PODNE
Ako koristis neki mobilni net (mislim da je to Huawei) onda ti to radi na princip da su svi portovi otvoreni (samo dernes ip:port i deres)...


AKO NE.....


Onda koristi default ako nadjes

AKO NE.....

Imas u papirima onu imejl adresu [email protected]   ili [email protected]  ili [email protected] + pass...

Kad sam ja imo net od t-coma to mi je pisalo nako svjetlo sivim slovima pa sam jedva naso (u ugovoru)...
Potpis, pise sivim debelim otisnutim slovima taj cudacki mail i user i pw
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



pregledao sam sve papire nema...nece ono ip:port....zvao sam ih sve koji imaju veze sa netom i svako kaze da mi je menjao onaj sto mi je net stavljao a ja njega nazovem on kaze da ih nazovem da mi promene na standard....nazovem ih ponovo kazu da ne mogu...pun mi k svega..