[POMOC] Ping

Započeo monkeypantzz, Januar 24, 2011, 14:42:16 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo ovako....dok sam imao XP,sve je bilo ok,ping na GTA mi nikada nije prelazio preko 100....A sad,kad imam Windows 7,nikad nije ispod 100...U pocetku sam mislio da je do Windowsa,ali sam prikljucio moj net na sestrin lap top koji takodje ima windows 7 i ping joj je bio 60-70. Onda mi je palo na pamet da je do AVG antivirusa pa sam izbrisao taj antivirus i instalirao avast i probao i opet nista. I onda sam i iskljucio avast i nista,stalno preko 100. Uzasno me nervira lagg,stvarno ne znam u cemu je problem ali zelim da to nestane. Jel zna mozda neko kako? Samo mi nemojte GameBooster,ne pomaze...I da,koristio sam trazilicu ali sam nasao samo jednu temu,i ona je beskorisna...


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: | ~ Djea ~ | poslato Januar 24, 2011, 14:42:16 POSLE PODNE
Evo ovako....dok sam imao XP,sve je bilo ok,ping na GTA mi nikada nije prelazio preko 100....A sad,kad imam Windows 7,nikad nije ispod 100...U pocetku sam mislio da je do Windowsa,ali sam prikljucio moj net na sestrin lap top koji takodje ima windows 7 i ping joj je bio 60-70. Onda mi je palo na pamet da je do AVG antivirusa pa sam izbrisao taj antivirus i instalirao avast i probao i opet nista. I onda sam i iskljucio avast i nista,stalno preko 100. Uzasno me nervira lagg,stvarno ne znam u cemu je problem ali zelim da to nestane. Jel zna mozda neko kako? Samo mi nemojte GameBooster,ne pomaze...I da,koristio sam trazilicu ali sam nasao samo jednu temu,i ona je beskorisna...
Kada ides igrat samp,Iskljuci BS forum,Odjavi se sa FB-a,Odjavi se sa MSN-a,Odjavi se sa Skype-a,Odjavi se sa X-Fire-a itd.Znaci sto ti je manje stvari otvoreno ping je bolji.
Nada se da sam pomogao

Imam isto win 7 i ping mi 130- 170 sve iskljuceno, TuneUp sam instalirao optimizirao komp i sad je 60-70 :=)

Ja msm da to sve zavisi od jačine komjutera i brzine interneta... Ako mite jak komp onda istalirajte win7... Ovako ti preporučujem da staviš XP

cristiane

Ram memorija ako je slaba mora biti lagg.Imao sam i ja problema sa laggom samo sto u mene je bio ping normalan 40-50 al mi opet laggalo,uzeo sam novi jaci ram i sad je sve ok

@mafica = sve mi je iskljuceno
@Vilko = poslacu ti PM :)
@gonss = videcu ako Vilkovo ne radi da vratim na XP,zanimljiva ti je teorija :)
@cristiane = ram mi je 2gb,sad nzm dal je to slabo


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Nema to veze sa win 7... Ima ali ako imas jak komp i net mora ti dobro radit...
Ja imam na serveru sa 100 igraca 49 ping, na GamerX 49-55 ping... Naravno, imam 4gb RAM, dobar internet, Quad Core procesor (4 jezgre), Grafa ATI HD 4650 1gb...
For ya...


I'd catch a grenade for ya
Throw my hand on a blade for ya
I'd jump in front of a train for ya
You know I'd do anything for ya


BestOne.exe | Mapper | n00b Skripter | Bruno Mars Fan | Balkan SA:MP <3 | Fifa 11 <3


For ya...



Zakljucak je da je ipak do jacine kompa...Sad cu da probam da nadjem CD od XP da instaliram pa da vidimo ;)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.