[POMOC] PlayerInfo

Započeo Charly, Januar 25, 2011, 21:07:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako,ja radim jednu FS Laptop. I sve je dobro samo me ovo* zeza Mozete pomoci? Molim vas.  :( :(

*
[C:\Documents and Settings\Posao\Desktop\CROARENA 0.3c\pawno\laptop.pwn(117) : warning 235: public function lacks forward declaration (symbol "OnFilterscriptInit")
C:\Documents and Settings\Posao\Desktop\CROARENA 0.3c\pawno\laptop.pwn(130) : error 017: undefined symbol "PlayerInfo"
C:\Documents and Settings\Posao\Desktop\CROARENA 0.3c\pawno\laptop.pwn(130) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\Posao\Desktop\CROARENA 0.3c\pawno\laptop.pwn(130) : error 001: expected token: ";", but found "]"
C:\Documents and Settings\Posao\Desktop\CROARENA 0.3c\pawno\laptop.pwn(130) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Documents and Settings\Posao\Desktop\CROARENA 0.3c\pawno\laptop.pwn(130) : fatal error 107: too many error messages on one line


Molim vas pomozite...

Nisi definirao PlayerInfo enurmatora..

Korisi PVarove
Poslednja Izmena: Januar 25, 2011, 21:14:17 POSLE PODNE od Dereck



Citat: Dereck poslato Januar 25, 2011, 21:13:48 POSLE PODNE
Nisi definirao PlayerInfo enurmatora..

Korisi PVarove
Da tako si mu baš puno pomogao od tvog načina pomaganja ne mogu zaključiti ništa drugo osim da voliš bacati pamet uokolo, a konkretnu pomoć ne možeš dat ( ili ne želiš).

Charly, moraš definirati PlayerInfo kao što je rekao Dereck, kopiraj taj enumator koji koristiš za PlayerInfo moja predpostavka je da ti se enumator poziva na pinfo pa probaj staviti:

new
     PlayerInfo[MAX_PLAYERS][pinfo]
;
Kristijan Stipić

Citat: [H]265 poslato Januar 25, 2011, 21:56:40 POSLE PODNE
Citat: Dereck poslato Januar 25, 2011, 21:13:48 POSLE PODNE
Nisi definirao PlayerInfo enurmatora..

Korisi PVarove
Da tako si mu baš puno pomogao od tvog načina pomaganja ne mogu zaključiti ništa drugo osim da voliš bacati pamet uokolo, a konkretnu pomoć ne možeš dat ( ili ne želiš).

Charly, moraš definirati PlayerInfo kao što je rekao Dereck, kopiraj taj enumator koji koristiš za PlayerInfo moja predpostavka je da ti se enumator poziva na pinfo pa probaj staviti:

new
     PlayerInfo[MAX_PLAYERS][pinfo]
;


Na opcu zalost, dao sam savjet da koristi PVarove