[POMOC]U vezi pawna

Započeo Nikola I, Januar 21, 2011, 14:26:54 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Ja udjem u pawno load mod i onda sam izbrisao sve sto su imali kodovi od ruske mafije i sve,udjem ja na server i probam da dam sebi lidera ruske mafije i opet mi radi a izbriso sam iz pwn i na kraju sam save. Moze li pomoc kako da to izbrisem posto mi se nesvidja mafija.  Hvala unapred




daj komandu /makeleader i reci (koji je bio) id ruske mafije

ja sam uradio backup na mod za svaki slucaj.Onda udjem u pawno obrisem organizacije id 12,13,14,17 a sto su bile 15 i 16 stavim da budu org 12 i 13 i onda bi imao samo 13 org na srvu bez ovde cetri sto sam obriso.i onda bi bilo /makeleader do 13,a znaci ovde cetri org da obrisem sve baze komande rankove bas sve da ih nema uopste




cristiane

Citat: Nikola I poslato Januar 21, 2011, 14:56:22 POSLE PODNE
ja sam uradio backup na mod za svaki slucaj.Onda udjem u pawno obrisem organizacije id 12,13,14,17 a sto su bile 15 i 16 stavim da budu org 12 i 13 i onda bi imao samo 13 org na srvu bez ovde cetri sto sam obriso.i onda bi bilo /makeleader do 13,a znaci ovde cetri org da obrisem sve baze komande rankove bas sve da ih nema uopste
Imas tut kako napraviti organizaciju,pomoci ce ti,znaci umjesto da dodajes ti brisi!!


DoN

*

Jesil compile uradio kad si pobriso to..Jer ti si napiso samo da si uradio save.. >:( >:( 8)
Najbolji i najpovoljniji Game i Web hosting na balkanu
Ako želiš Game ili Web host od Game Hr-a obrati mi se na PM
Trenutno radim na projektu RG:RP..
Neodgovaram na bezveze PM-ove..
Royall Gaming RolePlay

Najbolji citati
Citat: Nikola_Hawks poslato Mart 23, 2011, 19:25:24 POSLE PODNE
Skripta koju koristim:GTA RP Od 0

Citat: Don_CorLeon poslato Januar 21, 2011, 16:10:44 POSLE PODNE
Jesil compile uradio kad si pobriso to..Jer ti si napiso samo da si uradio save.. >:( >:( 8)
Poklopi se...
Provjeri jesi sve,ama bas sve izbriso vezano za Rusku Mafiju...

a Kako da promenim ime Moda i Map, Hostname znam




Citat: Nikola I poslato Januar 21, 2011, 19:37:48 POSLE PODNE
a Kako da promenim ime Moda i Map, Hostname znam
Odi u Gamemodes i na npr. ako se zove GF ides desni klik zatim Rename i stavis npr.
MojGameMod.Da bi ti radio otidi u server.cfg otvori ga i pod gamemod0 kako vec stavi MojGameMod,a za ime mape nez.. mrsko mi pokusavat :D

poznaticovik

Nadi u PAWNO

SetGameModeText

Ispod toga ti je za Mapu ime mijenjat :)

Mozete li mi bolje pojasniti kako da namestim da mi se objekti vide a ne pola vide pola ne?
Poslednja Izmena: Januar 22, 2011, 17:17:45 POSLE PODNE od Nikola I