[POMOC] Login system!

Započeo monkeypantzz, Januar 08, 2011, 20:07:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo ovako....Imam problem sa register/login sistemom...Znači kada uÄ'em na server,registrujem se i tu je sve ok...Posle toga mi izbaci dialog za login,ali kada ukucam Å¡ifru posle toga niÅ¡ta se deÅ¡ava,samo se dialog makne i kraj....Predpostavljam da je bilo joÅ¡ ovakvih tema ali ja stvarno nemam vremena da Tražim pa ako bi neko bio ljubazan da mi pomogne,cenio bih to :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Nisi napravio folder :=) Ako koristis moj sustav onda kreiraj folder "igraci" u script filesima

Da,toliko sam bio u žurbi da završim svoj prvi mod da sam zaboravio da kreiram folder users u scriptfiles...Hvala :)

EDIT: Evo da ne otvaram novu temu,zanima me koja je funkcija da se kreiraju ona slova preko celog ekrana,kao kada se na nekim serverima kreira ono komandom /cnnn...ako bi neko mogao da mi kaže? :)
Poslednja Izmena: Januar 08, 2011, 21:17:41 POSLE PODNE od Djea_Djea


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.