[POMOC] 0.3c objekti ne rade!

Započeo monkeypantzz, Januar 05, 2011, 21:14:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

E ovako,ja lepo smapam neke stunt objekte,one nove što imaju na 0.3c verziji i u MTA sve je to super. Kada ih konvertujem uopšte mi ne prikaže objekte koje sam postavio već neke skroz leve. Evo slike:

http://img152.imageshack.us/img152/544/samp000zxp.png

Mislio sam da je do streamera pa sam ga sklonio ali opet je isto. Ništa. Jel se dešavalo ovo nekom,i jel bi mogao neko da mi pomogne? :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Jesil objekte stavio na True ,ako jesi pogledaj jel ti upisano u pawno #include <streamer>

Objekti jesu na True mada ne znam ni koliko je to važno. I da,imam #include <streamer>  :-X


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


mod 100% prebacen na 0.3c verziju??


[BP] HeLoX ba! ^^
Forum: balkan-paradise.info- Još u izradi!

Ušao sam u Pawno i samo NEW i tu ubacio objekte i streamer. I neće. :(


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


I ja tako ako idem pod new nece,ubaci bas u mod otvori mod i u njega ubaci,ni men nece pod new !!

Probao sam i to,i dalje neće.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Pomjeso si IDeve objekata. Cito sam o tome na wikiju, ali neznam tocno kako ide da popravis

Može link da ja probam da protumačim?


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Ako si radio preko mta,po onom tutu kako stavi objekte iz 0.3c u mta i onda convert normalno da ti nece radit kad ti ti objekti sadrze id ostalih objekata,to jest IDevi su isti samo je objekt drugaciji...Neznam kako da ti objasnim...
Mysterious roleplay

Aha,skapirao sam. Znači radio sam prema onom tutu,samo mi se izgled promenio u MTA ali ne i ID-ovi kada se konvertuje. Kako se to rešava,zna li neko?


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Pa uzmes tamo napravis i sad kad konvertas izace ti ovako neki kod:
CreateObject(2587, 2001.195679, 1547.113892, 14.283400, 0.0, 0.0, 96.0);

A ti uzmi i samo promeni modelid
CreateObject(18777, 2001.195679, 1547.113892, 14.283400, 0.0, 0.0, 96.0);

Oke,a gde da naÄ'em ID-eve tih novih objekata? :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.



Hvala,biće zeznuto da sredim svaki ID ali probaću :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.