[HIT] NeoBux

Započeo Muffy, Decembar 28, 2010, 23:15:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jesu to su price.Dokazi na NeoBux forumu sa velikim isplatama su od premium clanova koji su ulozili novac (citaj moj prosli post) i pregurali razdoblje da ga vrate sto znaci da on kad stavi dokaz o isplati 1200$ njegova je zarada mozda 100$ u skoro godinu dana a svi ovi standard clanovi kolko vidim imaju ove isplate 2$,5$ i bog zna kolko su klikali.Sto se tice ulaganja izracunaj si malo kolko bi morao klikat za premium clanstvo,cini mi se da ti dva zivota nebi bila dosta,a ulagat u PTC iz svog dzepa znaci biti pomalo glup ili da imas viska para.

Ovo zadnje sto si reko je glupost zesca,da objasnim:
- AlertPay ne uzima proviziju kada dobijas isplatu (kad si personal),kada povuces novac sa AlertPaya na karticu AlertPay uzima proviziju 5$,a kada dizes na bankomatu banka ciji je bankomat uzme jos proviziju min. oko 2$.
- Paypal uzima proviziju kada dobijas isplatu neovisno o tipu clanstva koje imas,kada povuces novac sa PayPala na karticu Paypal uzme neku proviziju (neznam tocno kolko),a kada dizes na bankomatu banka ciji je bankomat uzme jos proviziju min. oko 2$.

Odkud ti uopce to da paypal neuzima provizije nije mi jasno,oni su jos najgori medu online payment procesorima sto se tice provizija.

btw.Receno je da bi PayPal mogao bit dostupan nama u 2011oj godini ali nigdje nije receno u kojem mjesecu.Vjerojatno nece tako skoro jer je ta informacija data na temelju uredivanja zakona za EU pa se smatra da bi to ove godine moglo bit sredeno - ali kako kod nas sve brzo ide bojim se pomisljat kad ce doc...

pa ne kontam vi se zamarate oko provizija.... evo npr. ja klikam kako bi zaradio, ali onda ne dizem novac nego ga trosim na kupovinu preko interneta kao npr. kupovina chipova za poker i ostalih stvarii !!
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!

Citat: Edin poslato Januar 04, 2011, 16:59:06 POSLE PODNE
pa ne kontam vi se zamarate oko provizija.... evo npr. ja klikam kako bi zaradio, ali onda ne dizem novac nego ga trosim na kupovinu preko interneta kao npr. kupovina chipova za poker i ostalih stvarii !!

To je druga stvar - govorimo o ovima kojima je u cilju zarada.

Citat: dinkO14 poslato Januar 04, 2011, 16:53:40 POSLE PODNE
Jesu to su price.Dokazi na NeoBux forumu sa velikim isplatama su od premium clanova koji su ulozili novac (citaj moj prosli post) i pregurali razdoblje da ga vrate sto znaci da on kad stavi dokaz o isplati 1200$ njegova je zarada mozda 100$ u skoro godinu dana a svi ovi standard clanovi kolko vidim imaju ove isplate 2$,5$ i bog zna kolko su klikali.Sto se tice ulaganja izracunaj si malo kolko bi morao klikat za premium clanstvo,cini mi se da ti dva zivota nebi bila dosta,a ulagat u PTC iz svog dzepa znaci biti pomalo [cenzura] ili da imas viska para.

Ovo zadnje sto si reko je [cenzura]ost zesca,da objasnim:
- AlertPay ne uzima proviziju kada dobijas isplatu (kad si personal),kada povuces novac sa AlertPaya na karticu AlertPay uzima proviziju 5$,a kada dizes na bankomatu banka ciji je bankomat uzme jos proviziju min. oko 2$.
- Paypal uzima proviziju kada dobijas isplatu neovisno o tipu clanstva koje imas,kada povuces novac sa PayPala na karticu Paypal uzme neku proviziju (neznam tocno kolko),a kada dizes na bankomatu banka ciji je bankomat uzme jos proviziju min. oko 2$.

Odkud ti uopce to da paypal neuzima provizije nije mi jasno,oni su jos najgori medu online payment procesorima sto se tice provizija.

btw.Receno je da bi PayPal mogao bit dostupan nama u 2011oj godini ali nigdje nije receno u kojem mjesecu.Vjerojatno nece tako skoro jer je ta informacija data na temelju uredivanja zakona za EU pa se smatra da bi to ove godine moglo bit sredeno - ali kako kod nas sve brzo ide bojim se pomisljat kad ce doc...

Pretjerujes sa provizijama i to prejako

provizija ti je MOŽDA 5% - pa znači na 100$ imaš 5$ provizije -.-

a oko zarade neću niti komentirati, u kontaktu sam sa nekim ljudima jer sam se savjetovao kako najbolje na NB zaraditi

jedan dečko kojeg znam, počeo je prošli mjesec, odmah je preko paypala uložio 200$ - u golden i u reffove, u tom prvom mjesecu je vratio 3/4 uloženih sredstava, sa uključenim autopayom, a i sad sa direct reffovima imat će veliku zaradu, tak da nije ni neki problem

Naravno veći je problem ako niÅ¡ta ne uložiÅ¡, ali ako naÄ'eÅ¡ dovoljno direct referrala, i sve zaraÄ'eno dalje ulažeÅ¡ može se u roku 4-5 mjeseca napraviti poveći profit

a bogami za profit nakon 4-5 mjeseca za 2 min stiskanja oglasa nije puno tako da...

Ne pretjerujem s provizijma,one su takve kako sam napisao jer svaki tjedan dobijam xxx$ sredstva koje odmah povlacim na karticu.

Neda mi se vise tratit vrijeme na raspravu necega sto nije dostojno da se svrstava u nacin internet zarade stoga se iz ove teme iskljucujem,ja vam garantiram da cete se sjetit ove rasprave za koji mjesec ako ne vec i tjedan  ;).