GeForce SAMP Account 2. put

Započeo [BC]Skakyâ„¢, Januar 04, 2011, 18:02:15 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dobar dan, opet ja sa svojim GeForce-om... Ako je moguce htio bih jedan Acc na GeForceu
Ne shvacajte ovo kao nekakvu uvredu ili neznam sto (kao: ''A tko sam ja da ja njemu dajem acc...Taj konj...'') Samo bih htio jedan GeForce acc ako nekome netreba ;)
Malo sam se potrudio i napravio formular kakav bi acc htio (ali moze svakakav, opet moram reci ovo dajete ako zelite)
__________________________________________________________________________________________
Što tražim: Trazim GeForce account
Koji Level mora biti acc: Nije bitno, samo da je LvL 1+
Zasto zelite taj account: Pa, vec ste mi davali accountove (hvala vam na tome) ali prvi acc koji ste mi dali je dobio ban cim sam usao u igru (dakle,na spawnu. Ja nisam bio nista kriv) a drugi account je uredu ali sa puno ljudi je ''posvadjan'' (mene to ne smeta), ali posvadjan je sa nekim GameMasterom koji je malo ''cudan'' i voli zezati ljude koji su mu stali na zub u ''slobodno'' vrijeme.A i ne svidja mi se sto mu je nick David_Cross (mada kad dajete NEMA veze koji mu je nick).
Na koji nick (Ime_Prezime) ciljam: Vec sam napisao gore da NEMA veze kakav je nick. Moze biti npr: Pero_Peric, ili pak nesto tipa Edward_McSmith.
Koliko upozorenja moze imati account: Ovo je Free i nema nikakve veze koliko ima upozorenja, gledanja tutoriala ili pak kickova. Jer morate znati da ja ne trazim puno i da sam skroman.
__________________________________________________________________________________________

Jos jednom vam hvala svima, nadam se da cu dobiti sto bolji acc.
Da napomenem da primam i 2,3 lvl ali i one 10-20 ako dajete ili ako vam vise netreba!
Account informacije mi posaljite na PM ili postajte u temi pa cu ja vama poslat PM
Jos jednom vas pozdravljam, S postovanjem Hrvoje aKa BestOne
Poslednja Izmena: Januar 04, 2011, 19:14:16 POSLE PODNE od BestOne.exe

Mikic95

Ne mogu te razumijeti nikako, zašto sebi ne napraviš acc ako ti nije bitan LvL i počneš igrat.

Citat: >> |Hawks| << poslato Januar 04, 2011, 18:22:52 POSLE PODNE
Ne mogu te razumijeti nikako, zašto sebi ne napraviš acc ako ti nije bitan LvL i počneš igrat.
Hmm...
Valjda zato sto bih htio pocet od nekog veceg levela, imao sam acc od 14 levela i onda mi se ''magicno'' nest sj*bo i ja sam stavio na forum (osle mi pare). Onda su mi rekli da lazem i cjeli su mi account resetirali.
Makar poceo i od levela 2 bolje nego od 1. Potrudio sam se za post, dodao boja i potrudio se 100% od moje snage!
__________________________________________________________________________________________
Thx all jos jednom i nadam se da cu dobit acc od neke dobre duse ;)

Citatdobre duse

Nema ti toga ovdje  :D

A moram priznat da ne kuzim ovo sve :S

zasto se jednostavno ne regas i pichis  :D  :D  :D msm kad si vec reko "LvL 1 +"

Citat: BestOne.exe poslato Januar 04, 2011, 20:27:20 POSLE PODNE
Citat: >> |Hawks| << poslato Januar 04, 2011, 18:22:52 POSLE PODNE
Ne mogu te razumijeti nikako, zašto sebi ne napraviš acc ako ti nije bitan LvL i počneš igrat.
Hmm...
Valjda zato sto bih htio pocet od nekog veceg levela, imao sam acc od 14 levela i onda mi se ''magicno'' nest sj*bo i ja sam stavio na forum (osle mi pare). Onda su mi rekli da lazem i cjeli su mi account resetirali.
Makar poceo i od levela 2 bolje nego od 1. Potrudio sam se za post, dodao boja i potrudio se 100% od moje snage!
__________________________________________________________________________________________
Thx all jos jednom i nadam se da cu dobit acc od neke dobre duse ;)

Neki dan ti je čovjek dao acc na Ge Forceu :S http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=17469.0 Ustvari u temi si rekao da si našao 2 acca -.-

Citat: ΉΥPΣЯΛƬӨЯ poslato Januar 04, 2011, 20:37:36 POSLE PODNE
Citat: BestOne.exe poslato Januar 04, 2011, 20:27:20 POSLE PODNE
Citat: >> |Hawks| << poslato Januar 04, 2011, 18:22:52 POSLE PODNE
Ne mogu te razumijeti nikako, zašto sebi ne napraviš acc ako ti nije bitan LvL i počneš igrat.
Hmm...
Valjda zato sto bih htio pocet od nekog veceg levela, imao sam acc od 14 levela i onda mi se ''magicno'' nest sj*bo i ja sam stavio na forum (osle mi pare). Onda su mi rekli da lazem i cjeli su mi account resetirali.
Makar poceo i od levela 2 bolje nego od 1. Potrudio sam se za post, dodao boja i potrudio se 100% od moje snage!
__________________________________________________________________________________________
Thx all jos jednom i nadam se da cu dobit acc od neke dobre duse ;)

Neki dan ti je čovjek dao acc na Ge Forceu :S http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=17469.0 Ustvari u temi si rekao da si našao 2 acca -.-
Napisao sam da je prvi acc dobio ban a drugi acc je zamjeren GameMasteru te se stalno porta do mene...A nije zamjeren jednom GM-u nego i jednom adminu tako da se ne isplati igrati.Jos se jednom nadam da ce mi netko dati neki acc LVL 1+ da nemoram igrat taj 1. lvl a mozete dat i acc-ove od 10 i viseg ili manjeg levela ako dajete ;)
__________________________________________________________________________________________
Hvala svima jos jednom i nadam se da cu dobit account,
pozdravlja vas BestOne