Za sve vas zeljne kikirikija!

Započeo dinkO14, Januar 03, 2011, 00:29:21 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vidim ima na forumu ekipe zeljne kikirikija (Citaj,smij se,placi),a kao sto vec znate ja sam osoba dobre,ciste bla bla duse i srca pa sam im odlucio pomoc da izgube nesto svog vremena i "zarade" novac za kikirki.

Sad ozbiljno,dat cu vam jedan nacin kako lagano i relativno brzo zaradit nesto online novca - ja sam ovo korisio sastrane da nedajem novac za domene iz svog dzepa a vi ako budete zeljeli mozete mjesecno cak dogurat i do toga da platite gameserver za jedan mjesec,pa sljedeci opet i opet i opet sve je na vama,mozda netko smisli neku svoju metodu pa se obagati ( :D ofc serem sto se tice bogacenja,zaboravite na to).

Znaci ako vam mama i tata dopustaju da gledate slike golih teti ili imate nacin da oni nesaznaju da to radite onda me slusajte.
Radi se o tome da vi uploadate slike,a zatim te slike stavljate po forumima i svaki put kada netko otvori vasu sliku vi zaradite neku sicu ali zato cete dobit listu hightraffic foruma pa stoga mozete racunat na nekoliko tisuca pregleda vasih slike dnevno.

Siguran sam da bi naljutio postovanu administraciju foruma da sad ovdje zalijepim listu foruma punih golih,zgodnih teti pa stoga ako zelite obratite mi se na PM.

Radi se o ovom sajtu: http://imagetwist.com/
Ako ocete mozete i preko ref linka ( Znaci ovo ) iako mi tih 10% dode kao da ih i nema.

Da zaokruzim pricu: Registrirate se,uploadate slike golih teti,postavljate po forumima.Nemojte slike stavljat na ovom forumu i forumima kojima tematika nije adult jer kada netko otvorit sliku prikazuju mu se adult reklame (zbog toga ste i placeni).Kada sam rekao kupit server mislio sam ozbiljno jer su isplate na AlertPay,PayPal i Moneybooker a kako sam procitao game-hr.com prima uplate preko moneybookersa.

Lista foruma trazite na PM ako zelite a sva ostala pitanja ovdje pa kad imadnem vremena odgovorit cu (NE ZATRPAVAJTE MI PM).

Sto je meni ovo trebalo,enyoj!  8)
Poslednja Izmena: Januar 03, 2011, 00:29:58 PRE PODNE od dinkO14


KAda ti Dinko ovo kažeš onda stvarno vjerujem u tu zaradu.. 8)


Citat: K4r!k3 ≡ Ö poslato Januar 03, 2011, 00:35:02 PRE PODNE
bullshit   :D  :D  :D

Upotpunosti se slazemo ;).Za mene nema smisla radit nesto za sto dnevno neces dobit neku konkretnu sumu novca,radis ali barem zaradis - dok bi ovo moglo bit zlatno otkrice za ove sto klikaju za kikiriki.

btw.Gdje sam ja rekao da je ovo zarada?