[POMOC] Zasto je sve sporo?

Započeo TheMonk, Januar 03, 2011, 03:30:39 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

E ovako,kada idem na neki race i kada stanem na checkpoint nista se ne desava,tek posle 3-4 sekunde mi bude da sam ga proso...ili kad ukucam neku komandu,tek posle 5-6 sekundi mi se pojavi u chatu na primer /help...to mi se desava od kad sam stavio pitanja na serveru pri registraciji..nisam jos probao dal ce da mi bude tako na hostu posto mi je ovo sad na kucni.hvala onom ko mi kaze u cemu je problem


cristiane

Citat: [BF]Monk poslato Januar 03, 2011, 03:30:39 PRE PODNE
E ovako,kada idem na neki race i kada stanem na checkpoint nista se ne desava,tek posle 3-4 sekunde mi bude da sam ga proso...ili kad ukucam neku komandu,tek posle 5-6 sekundi mi se pojavi u chatu na primer /help...to mi se desava od kad sam stavio pitanja na serveru pri registraciji..nisam jos probao dal ce da mi bude tako na hostu posto mi je ovo sad na kucni.hvala onom ko mi kaze u cemu je problem
Jel imas warninga u skripti il ti je ne optimizirana skripta a moze biti i do neta,ako ti je na kucnim.

Citat: [BF]Monk poslato Januar 03, 2011, 03:30:39 PRE PODNE
E ovako,kada idem na neki race i kada stanem na checkpoint nista se ne desava,tek posle 3-4 sekunde mi bude da sam ga proso...ili kad ukucam neku komandu,tek posle 5-6 sekundi mi se pojavi u chatu na primer /help...to mi se desava od kad sam stavio pitanja na serveru pri registraciji..nisam jos probao dal ce da mi bude tako na hostu posto mi je ovo sad na kucni.hvala onom ko mi kaze u cemu je problem


Imao sam takav problem.

Jednom mi je tako bilo zato Å¡to mi je GM i sve bilo na USB-u, a nisam ga prebacio nego samo sa USB-a pokrenuo... Lagalo mi je sve dok to nisam prebacio na komp, pa onda pokrenuo.

Drugi put je lag bio prouzrokovan nekim timerom, koji nije bio ukinut kako treba.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Da da upravu si na CD-u mi je bilo pa sam sad prebacio na komp i radi,ali mi se pojavljuje lag malo u igrici sto mi se ranije nije desavalo,probacu da skeniram komp pa da vidim da ga rascistim malo..

Meni se desava da kroz sredinu CP na race-u proÄ'em i nista,a ako idem na krajeve cp-a onda mi kaze da sam prosao cilj na utrkama.......al obicno prolazim cp-ove dvaput
Poslednja Izmena: Januar 15, 2011, 22:32:53 POSLE PODNE od Ante_Street
Trazim "Profesionalnog Skriptera" da mi napravi jednu stvar,cijena nebitna nek mi se javi na pm....trazim lika koji zna raditi ne nekog pocetnika