[Pomoc]Trazim skriptera(nagrada 1338 ili domen neki)

Započeo [MX]Vito aKa Santina, Decembar 30, 2010, 10:59:51 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav,

Ovako,trazim skriptera koji bi mi uradio nesto sto trazim,nista puno.Nagrada je 1338 ili kupim vam nesto na netu npr game hosting ili web hosting.Na msnu,skypeu Vam kazem sta bi htio da uradite i  vi mi kazete sta ocete da vam kupim.Poslao bi ja i pare ali mi je cenzura postom da saljem,treba puno da stigne a i pogotovo van BiH.Msn [email protected] ili skype dudo.dudo1
Javite se na Pm/komentar/msn/skype.Nemojte mi pisat glupe komentare kao npr neces ovdje nac skriptera itd..Ako neko oce  pomoc i voljan je nek se javi.

Hvala!




Bolje bi ti bilo da naucis skriptat.Bar osnovno...pa sam sebi onda radis sta oces i kak ti oces, a ovak moras placat nesto.....A sumnjam da bi tko pristao na admin lvl 1338 jer je server sigurno kucni.

Nije kucni lol a mogu kupit i domenu ili nesto drugo,mogu ti poslat i pare vako al ako imas ziro racun.A sta da ti kazem nekontam bas puno oko ovog skriptanja pokuso sam,mioji drugovi neigraju samp i neznaju sto je to tako da..Volio bi ja naucit skriptat al nekotnam pawno.Gledao sam tutove,djabe.

Ma nije to tesko ja sam sve preko tutova naucio.....
YT Sve ljepo objasnjeno al samo prvo naskriptaj na kucnom serveru....ãƒ,,