[Pitanje]TV

Započeo SlicK, Decembar 29, 2010, 01:43:52 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vec sam i prije pokusavao ali nikako nisam uspijevao,moje pitanje je dal je moguce gledati TV preko interneta,i kako?
Mysterious roleplay

Jao, ja imam neki program za gledanje tva iz celog sveta, sad sam na telefonu pa nmgu da ti dam url. Idi na balkan-mafia.com/forum i tamo nadji, ima sigurno.

Citat: Slick Crack poslato Decembar 29, 2010, 01:43:52 PRE PODNE
Vec sam i prije pokusavao ali nikako nisam uspijevao,moje pitanje je dal je moguce gledati TV preko interneta,i kako?

Prvo ako zelis kao normalan tv sa dobrom slikom, onda kupis tv (wireless) karticu . Ne obicnu tv karticu. ...

A sad cu ti poslati u poruci link (stranica) gdje gledas tv preko interneta imas srbija, bosna, hr, i par ostalih zemalja i svi kanali iz te drzave, ja redovno gledam pa tako da nemam nikakvih problema

Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!

Citat: Edin poslato Decembar 29, 2010, 09:39:07 PRE PODNE
Citat: Slick Crack poslato Decembar 29, 2010, 01:43:52 PRE PODNE
Vec sam i prije pokusavao ali nikako nisam uspijevao,moje pitanje je dal je moguce gledati TV preko interneta,i kako?

Prvo ako zelis kao normalan tv sa dobrom slikom, onda kupis tv (wireless) karticu . Ne obicnu tv karticu. ...

A sad cu ti poslati u poruci link (stranica) gdje gledas tv preko interneta imas srbija, bosna, hr, i par ostalih zemalja i svi kanali iz te drzave, ja redovno gledam pa tako da nemam nikakvih problema


Ae mozes i meni da sendas? :D
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545

Citat: tWix poslato Decembar 29, 2010, 10:33:47 PRE PODNE
Citat: Edin poslato Decembar 29, 2010, 09:39:07 PRE PODNE
Citat: Slick Crack poslato Decembar 29, 2010, 01:43:52 PRE PODNE
Vec sam i prije pokusavao ali nikako nisam uspijevao,moje pitanje je dal je moguce gledati TV preko interneta,i kako?

Prvo ako zelis kao normalan tv sa dobrom slikom, onda kupis tv (wireless) karticu . Ne obicnu tv karticu. ...

A sad cu ti poslati u poruci link (stranica) gdje gledas tv preko interneta imas srbija, bosna, hr, i par ostalih zemalja i svi kanali iz te drzave, ja redovno gledam pa tako da nemam nikakvih problema


Ae mozes i meni da sendas? :D
daj i meni sendaj xD
skype: marko.pintaric1 :)