Za gospodina Benjamina Tomica ...

Započeo kybe, Januar 14, 2011, 00:02:53 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

kybe

Gledaj Sop .. ovako ... sjecao se ti mene ili ne .. bmk..
Ja sam Kybe i pred 2 i pol godine sam ti bio 1338 administrator ..

Jednom si mi rekao da biram .. da biram izmedju GF i CH .. naravno da sam izabrao GF ... zasto ? ..
Pa eto .. gledaj prijatelju .. ovako ti stoje stvari .. Na CH-u sam igrao od 20.7.2007 tako nesto .. dok je jos moj prijatelj Apollo rusio forum =)
Dakle znas da sam stariji SAMP igrac ...

Cujem da javno prozivas neke kolege sadasnje bivse nije bitno .. samo gledaj jednu stvar .. mi onda smo otisli od CH upravo zbog razloga sto
si dijelio admine prema donacijama .. da se to nije desilo .. mozda GF nebi postojao danas .. stoga nemoj pricat gluposti jer si GF sam stvorio =)

Reklame za CH smo ti mi svi radili .. tocnije yale ti je napravio reklamu prvu za PC play a mi svi drugi smo se mucili da bi sve to organizirali ..
Neke stvari radje presuti nego da pricas kako si ih radio ti ili neki djuro ... Nemam pojma tko je taj lik nit me ne zanima .. samo prestani sa
javnim prozivanjima ostalih servera ako ne zelis da ti se desi brisanje svega ko sto sam ti vec jednom to napravio ....

Pozdrav i ovo ne smatraj nikakvom prijetnjom jer ja ne prijetim ja se odmah bacam na dijelo ..

P.S. Pozdravi mi Ivanu .. uvijek je mene voljela vise =)


Pozdrav i tebi :-*

Bla-Bla-Bla-Bla

Eto, jesam te izazvo?
Haxaj mi acc  :)

kybe

Svoje komplekse izljeci negdje drugdje .. btw. ovo nije tema za tebe =)

Citat: [Saw]BloodMaster poslato Januar 14, 2011, 00:10:04 PRE PODNE
Pozdrav i tebi :-*

Bla-Bla-Bla-Bla

Eto, jesam te izazvo?
Haxaj mi acc  :)
A šta se ti sada tu imaš javljati, ostavi Admine & Smodove da to rješe s njim, ovo se ne tiće tebe nit mene osim vodstva balkan-sampa. Ja bi ti zviznuo ban zbog provokacije.
Kristijan Stipić

Ovo nisi mogao njemu preko poruke? I zas ti sada tnjegovo rl ime(ak se to vec i nije znalo prije) tu svima spominjes sada ce ga svi dodavati na fb i tako,lol

kybe

On je svoje ime objavio javno 100 puta kako bi rekao ljudima kome treba poslati novce =)

Citat: Kybe Morgan poslato Januar 14, 2011, 00:22:10 PRE PODNE
On je svoje ime objavio javno 100 puta kako bi rekao ljudima kome treba poslati novce =)

hahaha aj dobro  :D

Ti si Kybe_Razor ili?

Citat: Kybe Morgan poslato Januar 14, 2011, 00:02:53 PRE PODNE
Gledaj Sop .. ovako ... sjecao se ti mene ili ne .. bmk..
Ja sam Kybe i pred 2 i pol godine sam ti bio 1338 administrator ..

Jednom si mi rekao da biram .. da biram izmedju GF i CH .. naravno da sam izabrao GF ... zasto ? ..
Pa eto .. gledaj prijatelju .. ovako ti stoje stvari .. Na CH-u sam igrao od 20.7.2007 tako nesto .. dok je jos moj prijatelj Apollo rusio forum =)
Dakle znas da sam stariji SAMP igrac ...

Cujem da javno prozivas neke kolege sadasnje bivse nije bitno .. samo gledaj jednu stvar .. mi onda smo otisli od CH upravo zbog razloga sto
si dijelio admine prema donacijama .. da se to nije desilo .. mozda GF nebi postojao danas .. stoga nemoj pricat [cenzura]osti jer si GF sam stvorio =)

Reklame za CH smo ti mi svi radili .. tocnije yale ti je napravio reklamu prvu za PC play a mi svi drugi smo se mucili da bi sve to organizirali ..
Neke stvari radje presuti nego da pricas kako si ih radio ti ili neki djuro ... Nemam pojma tko je taj lik nit me ne zanima .. samo prestani sa
javnim prozivanjima ostalih servera ako ne zelis da ti se desi brisanje svega ko sto sam ti vec jednom to napravio ....

Pozdrav i ovo ne smatraj nikakvom prijetnjom jer ja ne prijetim ja se odmah bacam na dijelo ..

P.S. Pozdravi mi Ivanu .. uvijek je mene voljela vise =)




Dakle ovako. Sjecam te se Kybe. Vidim, i dalje si ostao onaj isti klinac kao i prije, ali budes i ti jednom odrastao.
Evo kao sto si i rekao, JA sam stvorio GF, jednim dijelom iz tog razloga sto sam vam odlucio stati u kraj, jer ste se vi admini bili previse povezali izmedu sebe i kad bih god htio nekoga izbaciti, vi bi grupno radili neka sranja, tj odbijali bi obavljati svoj posao, a to bi onda izgledalo kao da vi to vodite a ne ja, pa nisam to mogao dopustiti. Nitko ne osporava da smo u to vrijeme primali novce za admin mjesta, bili smo u takvoj situaciji, nismo imali novaca itd itd, a i na kraju krajeva nismo imali ni toliko iskustva.
Ovo za Apolla nisi trebao spominjati jer je to tvoja sramota, to samo pokazuje da si izdajica i prevarant i klinac. To necu dalje komentirati, jer nema smisla.

Molio bih te da mi navedes u kojem kontektstu sam prozivao sadasnje ili bivse kolege, zanimaju me tocno i imena, i takoder bih molio da mi pokazes gdje sam ih to prozivao, i sta bi to tocno znacilo. Jer inace ti to nema smisla.

Takoder navedi mi i to "prozivanje" servera!

Reklame, pih. Dakle, jedan covjek ne moze sve obavljati u ni jednoj organizaciji, potrebna mu je pomoc njegovih kolega i suradnika. Dakle svakoga zapadne neki dio posla, tada smo ponudili nekome da napise neki tekst i izabrali smo najbolji, te smo ga izmijenili prema svojim potrebama. Ni to nitko nije nigdje osporio, ali da bi i doslo do toga dakle mora se netko dogovoriti recimo sa urednikom pc play-a da se uopce to objavi, mora nekome to i pasti na pamet na kraju krajeva, takoder mora netko sve to i pregledati i stajati iza svega toga kad to izade u magazinu i sl. Dakle, to sto govoris nema smisla, jer i dan danas sve tako funkcionira, tako citav svijet funkcionira, ali budes ti to shvatio.

Sve u svemu pricas napamet, bez ikakvih predocenih cinjenica i dokaza i bez ikakvog razloga, tako da ovo nema smisla, ali necu ti zamjeriti jer ocito jos uvijek razmisljas kao klinac.

P.S. Pronadi na internetu sta znaci rijec "prijetnja" pa onda to usporedi sa svojom zadnjom recenicom, pa sam zakljuci da li je to bila prijetnja ili ne, i na kraju krajeva zadnjom recenicom pokazujes svoju nezrelost i neozbiljnost.

kybe

Tako si mi uzburkao misli da je to strasno ..  ::)
Tvoje prozivanje je viÄ'eno u temi na koju sam i dobio link .. http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=17218.0
Uostalom naslov ti je za svaku pohvalu tvoje ozbiljnosti te tvoje pozrtvovnosti kao neke osobe koja se bavi businessom
Moju malenkost nemozes ocijenjivati na principu takozvane "balavosti" posto bar znam slozit suvislu recenicu ...
Ovo za Apolla , izdajica , prevarant ? .. Cujes li ti sebe sta ti govoris ? .. Glavno je da si mjesecima bio usran i molio okolo da prestanu ti raditi sranja pa sam
ja stupio u kontakt s njime .. =) .Medjutim tebi to nije bilo nista bitno samo si gledao svoju "straznjicu"
I eto .. sada si priznao da si uzimao novac od maloljetnika za placanje usluga hostinga te naravno dijelio administratore za to .. Jer kako bi ih drukcije privuko ? ..
Dokaze dragi ti nemogu dati posto su postovi svi sa CH foruma obrisani .. Pitam se zasto vjerojatno zato da se nista nemoze temeljiti na dokazima ..
I da ... Kad sam bio na CH sam imao 16 godina koliko imaju sada svi tvoji prosjecni igraci , sada imam 18 ukoliko te bas to zanima ,a zanima te
posto se izvlacis samo na razini balavosti , medjutim toliko o tvojoj hrabrosti govora o icemu drugome ..
Zadnju recenicu sam samo naveo da me se lakse sjetis ,ukoliko si me zaboravio .. =) ..

Toliko od mene ovo je moj zadnji post tu od tebe sam dobio odg. po koji sam i dosao ..
Pozdrav i sretno ti bilo u daljnjem radu na svojim projektima ..

Dakle, sve u svemu nigdje niti jednog dokaza, to sam i mislio. Mlatis u prazno. Ne znam sta si htio postici ovim ali sve sto sam rekao vec smo i prije bili potvrdili i ne vidim u cemu je problem? Takoder ti moram napomenuti da godine nisu vazne, mozes ti imati i 30 godina, a opet biti nezreo, dakle govorio sam o tvom ponasanju i razmisljanju, koje u svakom slucaju nije u skladu sa tvojim godinama.

Bez dokaza sve pada u vodu, a i sve sto te zanima mozes mene pitati ja cu ti sve reci, kao sto sam i svima do sada rekao i objasnio, samo ne volim kad me se napada bez dokaza jer ni ja ne napadam bez dokaza.

P.S. Da je tebe ovo stvarno zanimalo mogao si ti ovo meni i na PM poslati sto bi bilo i daleko prilicnije, ali ocito si dosao sa namjerom da nas provociras.

Lijep pozdrav!