Sony 3 GTA 4

Započeo Doctor Who, Decembar 24, 2010, 17:20:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Planiram da kupim sony 3 i naravno gta4 cuo sam moze da se igra u mp. E sada me zanim da li je to mp kao sto je samp ili neki drugi fazon sa misijama samo sto vidim druge igrace, nadam se da neko zna?
Hvala.

Nije kao SAMP nego imas par modova, mafia wars, pa deathmatch i slicno, ali trebas original za ps3 mi se cini
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

naravno dacu 50e da bi igrao sa drugim likovima nego da igram sam :D

Citat: Doctor Who poslato Decembar 24, 2010, 23:38:54 POSLE PODNE
naravno dacu 50e da bi igrao sa drugim likovima nego da igram sam :D

ako imas slusalice i mikrofon uz to mozes i pricat sa ostalima koji takoder imaju...i mp je na ps3 besplatan to znas valjda?

pa trebalo bi da je besplatan kada vec das oko 50e za igicu mozda se placa neki update ili patch ali to nemoze da bude vise 5e :D
Dobro je sto moze da se prica :D

Citat: Doctor Who poslato Decembar 25, 2010, 03:18:29 PRE PODNE
pa trebalo bi da je besplatan kada vec das oko 50e za igicu mozda se placa neki update ili patch ali to nemoze da bude vise 5e :D
Dobro je sto moze da se prica :D

nista ne placas :)
jedino dlc...ako zelis kupiti...onaj ballad of gay tony i jos onaj bajkerski

EFLC Episodes From Liberty City. U njemu dobiješ Ballad of Gay Tony i Lost and Dammned. Preporučujem ti njihov multiplayer je puno bolji ima više oružja vozila i toga. A za GTA 4 baš za GTA 4 imaš mutliplayer koji nije offical od rockstara nego ga rade drugi. Zove se IV:MP (www.iv-multiplayer.com) I preporučujem ti ga sada je u Beta 1 i aktivno rade na njemu.




Citat: Nik Delgad poslato Decembar 25, 2010, 22:55:06 POSLE PODNE
EFLC Episodes From Liberty City. U njemu dobiješ Ballad of Gay Tony i Lost and Dammned. Preporučujem ti njihov multiplayer je puno bolji ima više oružja vozila i toga. A za GTA 4 baš za GTA 4 imaš mutliplayer koji nije offical od rockstara nego ga rade drugi. Zove se IV:MP (www.iv-multiplayer.com) I preporučujem ti ga sada je u Beta 1 i aktivno rade na njemu.

Znam za IV:MP al jel to za ps3?

A ne to je samo za PC, nisam skužio da je za ps3. Sorry. Nema nažalost za plejku 3. IV:MP je jedino za PC.