Kompjuteri > OSTAT CE TE BEZ TEKSTA <

Započeo Edin, Decembar 15, 2010, 17:45:58 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Citat: >> |Hawks| << poslato Decembar 15, 2010, 21:05:06 POSLE PODNE
Da mi je ovaj pod broj 6  :D
Ja bih ga donio negdje,upalio...Najbolje u skolu u WC.A kad bi cistacica dosla rekla bi nesto kao ovo: "jojjj mamaaa,teroristi aaaa" kazem to jer je nasa cistacica neuka :D

Citat: BestOne.exe poslato Decembar 15, 2010, 21:08:58 POSLE PODNE
Citat: >> |Hawks| << poslato Decembar 15, 2010, 21:05:06 POSLE PODNE
Da mi je ovaj pod broj 6  :D
Ja bih ga donio negdje,upalio...Najbolje u skolu u WC.A kad bi cistacica dosla rekla bi nesto kao ovo: "jojjj mamaaa,teroristi aaaa" kazem to jer je nasa cistacica neuka :D
Mislis na broj 4 ?
Cyb3r
           Roleplay
                        In progress by: tWix

Forum: Klik
IP: 62.75.247.14:9545

Citat: tWix poslato Decembar 15, 2010, 21:11:35 POSLE PODNE
Citat: BestOne.exe poslato Decembar 15, 2010, 21:08:58 POSLE PODNE
Citat: >> |Hawks| << poslato Decembar 15, 2010, 21:05:06 POSLE PODNE
Da mi je ovaj pod broj 6  :D
Ja bih ga donio negdje,upalio...Najbolje u skolu u WC.A kad bi cistacica dosla rekla bi nesto kao ovo: "jojjj mamaaa,teroristi aaaa" kazem to jer je nasa cistacica neuka :D
Mislis na broj 4 ?
Ne mislim na broj 4,broj 6 izgleda kao neka teroristicka oprema....Kuzis :D

Ma nema sta svi su predobri i gotovo !
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!



black_dota

ja bi napravio kuciste onako da izgleda ko kita jedna
i onda kad sednes na nju upali se komp hahaha

Da je kako ukrast ovaj jedan xD Zamislite jihovu konfiguraciju:RAM,GRAFICKU,PROSECOR uhhhhhhhhhhh

Ako oces vakav komp uzmi tonu lima brusilicu konbinirke cekic i lemljlicu i baci se na izradu onda fino kupis one sprejeve za grafite malo ljepljve treke i ofarvas dodas jos koju lampicu da blica i za  :-*
Poslednja Izmena: Decembar 16, 2010, 07:26:41 PRE PODNE od JuustyGe

... pa i moglo bi se nesto napraviti. Ja cu na raspust poslije nove godine vidjet da nesto kreiram :D valjda ce biti dobro ;)   >:(
Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi!