[Pomoc] Zatvor?

Započeo DefeateD, Decembar 04, 2010, 15:58:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Posto sam novi u skriptanju, hocu da pokusam da napravim edit zatvora, znaci da ga ja nekako uredim po volji.. E sad kad bi mi vi mogli malo pomoci
jel  ima neki program ili se i to radi preko ono pawno pa ubacujes kodove.. Moze li mi neko objasniti? Hvala Unaprijed :)

Mikic95

MoreÅ¡ da ga srediÅ¡ u MTA, tj. da mapaÅ¡   8)

Moras prvo skinuti
"MtaSanAndreas"
I urediti mesto koje zelis ...Imas mnoge tutorijale za to ,ko nema u wugla ima na googla :D

Citat: DefeateD poslato Decembar 04, 2010, 15:58:09 POSLE PODNE
Posto sam novi u skriptanju, hocu da pokusam da napravim edit zatvora, znaci da ga ja nekako uredim po volji.. E sad kad bi mi vi mogli malo pomoci
jel  ima neki program ili se i to radi preko ono pawno pa ubacujes kodove.. Moze li mi neko objasniti? Hvala Unaprijed :)

Ti zelis nesto srediti u vezi zatvora (npr trajanje, mjesto zatvora, worldbounds) ili samo urediti novim objektima?

Citat: [Saw]BloodMaster poslato Decembar 05, 2010, 16:24:28 POSLE PODNE
Citat: DefeateD poslato Decembar 04, 2010, 15:58:09 POSLE PODNE
Posto sam novi u skriptanju, hocu da pokusam da napravim edit zatvora, znaci da ga ja nekako uredim po volji.. E sad kad bi mi vi mogli malo pomoci
jel  ima neki program ili se i to radi preko ono pawno pa ubacujes kodove.. Moze li mi neko objasniti? Hvala Unaprijed :)

Ti zelis nesto srediti u vezi zatvora (npr trajanje, mjesto zatvora, worldbounds) ili samo urediti novim objektima?

zelim jesto zatvora da promjenim negdje drugo da bude!

Citat: DefeateD poslato Decembar 05, 2010, 19:04:24 POSLE PODNE
zelim jesto zatvora da promjenim negdje drugo da bude!
Moras imati MTA tj. program kojem pravis mape.Zatvor mozes napraviti u nekom Interioru,a mozes i u zraku,na moru gdje god pozelis.Sklopis objekte po tvojoj zelji tj. sklapas kako se tebi svida i na kraju kad sve to hoces prebacit u GM convertujes mapu i dobijes kodove poput CreateObject (x,y,z i x,y,z) to ubacis u scriptu pod
public OnGameModeInit()
{

i tad ces na srvru imati zatvor,al za taj zatvor ti trebaju neke komande,te komande ces dobiti pomoc BS jer na njemu ima raznih TuTova o tome,samo potrazi u Trazilici!
Poslednja Izmena: Decembar 05, 2010, 19:34:31 POSLE PODNE od mafica